Angle down Atgal

R. Baškienė įvertino R. Karbauskio metamus kaltinimus R. Masiuliui: politikai turėtų galvoti apie žmonių gyvenimą

„Valstiečiams“ priklausanti Seimo pirmoji vicepirmininkė Rima Baškienė kritiškai vertina Ramūno Karbauskio viešai reiškiamus kaltinimus buvusiam susisiekimo ministrui Rokui Masiuliui. Pasak R. Baškienės, ne įstatymų leidyboje dirbti turintys politikai, bet atsakingos institucijos privalo išsiaiškinti, ar pareigūnai savo veikla nepažeidė įstatymų.

„Aš manau, kad, jei mes kiekvienas dirbtume daugiau įstatymų leidyboje, jeigu mes daugiau galvotume apie žmonių problemų sprendimą... Kiek sugaištame laiko ieškant, kas ko ir kada nepadarė... Taip, yra problemų, yra klaidų ir, aš manau, Roko Masiulio veikloje, jeigu ten buvo įdarbinti tie patys žmonės, bet tam yra tarnybos – pasitikėkime specialistais. Politikai turėtų galvoti apie žmonių gyvenimą ir jų ateitį“, – LRT radijui teigė „valstietė“.

R. Baškienė negalėjo atsakyti, ar, prieš pradedant reikšti konkrečius kaltinimus buvusiam susisiekimo ministrui, R. Karbauskis tarėsi su partija. Ilgametės „valstietės“ teigimu, bent jau su ja apie tai nebuvo kalbėta. Panašu, kad partijos pirmininkas tiesiog matė tai būtina ir reikalinga.

ELTA primena, kad „valstiečių“ lyderis R. Karbauskis kaltina R. Masiulį esą jis Susisiekimo ministerijai pavaldžiose institucijose įdarbino sau artimus žmones. Politikas savo socialinio tinklo „Facebook“ profilyje pastaruoju metu jau ne kartą paviešino informaciją apie R. Masiulio veiklą.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite