Pusę rungtynių vargęs „Žalgiris“ palaužė besispardžiusią „Dzūkiją“

LKL/BNS nuotr.

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt

83732

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) reguliariojo sezono lyderis Kauno „Žalgiris“ nelengvai pradėjo atkrintamąsias kovas. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai pirmosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse 89:70 (22:15, 20:26, 27:17, 20:12) nugalėjo Alytaus „Dzūkiją“.

Primename, kad ketvirtfinalio serijoje kovojama iki dviejų pergalių.

Susitikimą Kaune kauniečiai pradėjo gan sėkmingai ir po pirmojo kėlinio pirmavo 22:15. Net 10 taškų per pirmąją 10-ties minučių atkarpą surinko Brandonas Daviesas.

Antrajame kėlinyje „Dzūkija“ įjungė aukštesnę pavarą ir net buvo išsiveržusi į priekį (29:28), bet žalgiriečiai greitai susigrąžino pranašumą.

Po dviejų kėlinių „Žalgirio“ persvara buvo minimali – 42:41, o Keremas Kanteris į kauniečių krepšį jau buvo suvertęs 22 taškus.

Per didžiąją pertrauką Šaro vyrai, panašu, padarė išvadas ir trečiąjį kėlinį laimėjo 27:17. Dviženklę persvarą įgiję žalgiriečiai ją užtikrintai laikė visą ketvirtąjį kėlinį ir šventė pergalę.

B.Daviesas buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Jis pelnė 18 taškų.

K.Kanteris pralaimėjusiems pelnė net 30 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir surinko 31 naudingumo balą.

Antru bandymu Alytaus krepšininkai surinko daugiau taškų nei „Žalgiris“ – 18 prieš 17.

Iš baudos aikštelės „Žalgiris“ pelnė net 44 taškus, varžovai – perpus mažiau.

Žalgiriečiai atliko net 25 rezultatyvius perdavimus, o Alytaus komanda – vos 11.

„Žalgiris“: B.Daviesas 18, L.Westermannas 15, M.Grigonis ir Th.Walkupas po 9, R.Jokubaitis 7.

„Dzūkija“: K.Kanteris 30, P.Petrilevičius 12, E.Dimša 11.