Sportas2020 m. Rugsėjo 3 d. 08:50

Puikūs irkluotojų rezultatai atvirame Lietuvos irklavimo čempionate

144397

Atviras Lietuvos irklavimo čempionatas šiemet buvo neįprastas. Dar liepos mėnesį sportininkai nežinojo, kaip ir kada vyks pagrindinės varžybos. Tik rugpjūčio pradžioje nuspręsta, kad visoms amžiaus grupėms jis rengiamas rugpjūčio 20-23 dienomis Trakuose.

Buvo labai sunkios 4 varžybų dienos. Nors kai kuriems irkluotojams per tą laiką įveikti distanciją reikėjo 12-16 kartų, mūsų rajono sportininkai garbingai atlaikė išbandymą ir, nors labai pavargo, bet savo pasiektais rezultatais liko patenkinti

Labai sėkmingas čempionatas buvo pagrindiniams Lietuvos rinktinės irkluotojams, broliams dvyniams Domantui ir Dovydui Stankūnams, Justui Kuskevičiui, Dovilei Rimkutei. Šie sportininkai tapo Lietuvos čempionais, ir iškovojo kelialapius į Europos jaunimo čempionatą, kuris vyks rugsėjo 3-6 dienomis Duisburge. Tikėsimės gerų yrių ir medalių.

Sėkmingas čempionatas buvo ir jauniesiems irkluotojams: G. Vaškevičiūtei, I. Mariničiūtei, P. Štriupkutei, D. Talačkaitei, S. Lodai, A. Venskūnui, A. Viršučiui, T. Kazokaičiui, A. Šablinskaitei, A. Uleckaitei, M. Stasiulevičiūtei, Jonui Urbanavičiui, A. K. Gustei. Jaunučių, jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų grupėse startavę irkluotojai iškovojo visų spalvų medalius.

Daugiausiai jų per visas varžybų dienas iškovojo Gustė Vaškevičiūtė ir Ieva Mariničiūtė. Jos tapo Lietuvos čempionėmis įvairiose valčių klasėse ir laimėjo po 8 medalių komplektus.

Su gera nuotaika skubame į mokyklą, kur laukia nauji išbandymai.