Angle down Atgal

Psichiką veikiančias medžiagas į pataisos namus siuntė drabužių siūlėse

Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai tyrimo metu atskleidė nusikalstamą šeimos „verslą“. Išsiaiškinta, kad, laisvėje įsigijusi psichiką veikiančių receptinių vaistų, motina juos įsiūdavo į drabužius ir tokius „patobulintus“ siuntinius išsiųsdavo Alytaus pataisos namuose kalinčiam sūnui.

Pasak Kalėjimų departamento pranešimo, tyrimo metu vienas tokių siuntinių buvo perimtas. Taip pat atlikta krata siuntėjos namuose. Kratos metu aptiktas didelis kiekis psichiką veikiančių medžiagų, kurios taip pat per bausmę atliekantį sūnų turėjo pasiekti įkalinimo įstaigą.

Šiuos vaistus, kaip ir kitas psichiką veikiančias medžiagas, nuteistieji naudoja svaiginimuisi. Gautas pelnas už įstaigoje realizuotą vieną tokią „siuntą“ galėjo siekti iki 3000 eurų.

Atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti. Maksimali Lietuvos Respublikos baudžiamajame kodekse numatyta bausmė už šią nusikalstamą veiką siekia 15 metų laisvės atėmimo.

ELTA 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite