Angle down Atgal

Protestas dėl asfalto – savavališkai uždarė bendro naudojimo gatvę (VIDEO)

Prieš dvejus metus Alytaus rajono Radžiūnų gyvenvietės Lakštingalų gatvėje buvo klojama asfalto danga. Gyventojai džiaugėsi, kad vykstant Alytaus link nereikės važiuoti žvyrkeliu, tačiau paaiškėjo kad maždaug 300 metrų atkarpai pinigų neužteko, ta dalis ir liko neišasfaltuota. Šioje vietoje – tik jaunos Červinskų šeimos namas.

Vyras kreipėsi į Alytaus rajono savivaldybę, kurios balanse ir yra Lakštingalų gatvė, tačiau jau antri metai gauna raštus, informuojančius apie lėšų trūkumą. Įdomu ir tai, kad savivaldybės atsakymai – identiški, pakoreguota tik atsakymo data.

Praradęs viltį Stasys Červinskas ėmėsi kardinalių veiksmų, užblokavo į Alytų vedančią gatvę, ją užpildamas žvyro krūvomis. Tąkart seniūnas pasirūpino, kad žvyras būtų išstumdytas, tuomet S. Červinskas užsakė dar kelis sunkvežimius žvyro. Dėl užblokuoto bendro naudojimo kelio situacijos aiškintis atvyko ir policija.

Tokia protesto formą iš dalies pateisina Červinskų kaimynas. Jam, kaip ir kitiems Lakštingalų gatvės gyventojams, į Alytų važiuoti patogiau pro pono Stasio sodybą, nors kelias ir neasfaltuotas. Įtikinti Radžiūnų kaimo gyventoją atlaisvinti kelią sunkiai sekėsi ir atvykusiam seniūnui, ir policijai. S. Červinskas sutinka mokėti baudą, tačiau sudaryti galimybę visiems važiuoti Lakštingalų gatve atsisako.

Alytaus apskrities vyriausiame policijos komisariate pradėtas tyrimas. Pasak Stasio Červinskas, sutinka ją sumokėti, o tokia protesto forma esą vienintelis būdas atkreipti dėmesį į rajone egzistuojančią praktiką, kai klojant gatvę asfaltu, dalis jos, kur gyvena mažiau gyventojų, paliekama neasfaltuota.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite