Angle down Atgal

Profesinio rengimo mokykloje „darbavosi“ keturkojai

Penktadienis Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės kinologams ir dviem jų keturkojams pagalbininkams buvo neeilinė diena ‒ kartu su Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnais teko apsilankyti vienoje Vilniaus profesinėje mokykloje ir apžiūrėti jų patalpas. Pareigūnus ir keturkojus pasikvietė pati mokyklos administracija, kuriai rūpėjo išsiaiškinti, ar moksleiviai į pamokas neatsineša kokių narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų, ar nevartoja jų pamokų metu.

Keturkojai pareigūnai netikėtai užsuko į pamokas ir, pasisveikinę su moksleiviais, ėmėsi darbo ‒ uostyti jų kuprines. Tie moksleiviai, ties kurių daiktais tarnybiniai šunys užtruko ilgiau, buvo paprašyti parodyti, ką turi kuprinėse. Jose buvo rasta galimai narkotinių medžiagų ir įvairių tabako gaminių. Pareigūnams teko pradėti ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d.).

Taip pat dėl nustatytų pažeidimų pradėtos administracinio nusižengimo teisenos pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 492 str. (Lietuvos Respublikos tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių kontrolės įstatyme nustatytas tabako gaminių ar susijusių gaminių vartojimo ar jų turėjimo ribojimo pažeidimas).

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnai ir ateityje vykdys tokio pobūdžio policines priemones.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite