Angle down Atgal

Pristatyta Ignalinos viešosios bibliotekos projekto „Dvarų istorija žadina vaizduotę“ tapybos darbų paroda

Rugsėjo 27 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centro Strigailiškio padalinyje pristatyta Ignalinos viešosios bibliotekos projekto „Dvarų istorija žadina vaizduotę“ tapybos darbų paroda.

Parodą pristatė projekto vadovė Laima Andrijauskienė. Pasakodama apie projekto vykdymą vadovė prisiminė buvusias keliones, įdomius susitikimus, paskaitas, menines veiklas, džiaugėsi, kad tiek daug žmonių pavyko sudominti. Viso projekto metu vyko akcija „Įamžink savo kraštą“ kurios metu projekto dalyviai buvo skatinami įamžinti kultūros paveldą. Piešiniuose atvaizduoti dvarus, dvarvietes, kraštovaizdį. Nutapyta 33 drobės, nupiešta 26 piešiniai. Iš gražiausių, įdomiausių nuotraukų sukurtas ir išleistas fotoalbumas „Dvarų istorija žadina vaizduotę“, kuriame susipynė dvarų ir dvarviečių istorija ir užfiksuotos projekto veiklų akimirkos. Piešti ir tapyti darbus patarė ir padėjo dailininkė Nijolė Trinkūnienė. Mokytoja labai džiaugėsi, kad moksleivės noriai kuria, tapo, piešia. Mes džiaugiamės, kad šis projektas turi išliekamąją vertę. Ši paroda jau pabuvojo Vidiškių, Kazitiškio, N.Daugėliškio, Rimšės, Mielagėnų, Linkmenų bibliotekose, o šiandieną Strigailiškyje. Parodos dalyviai grožėjosi tapybos darbais, įdėmiai klausėsi ir gėrėjosi užfiksuotomis projekto veiklų akimirkomis.

Ignalinos seniūnijos seniūnas Jonas Polito dėkojo projekto vadovei,okytojai už nuveiktą didžiulį darbą įgyvendinant projektą, už nuoširdų bendradarbiavimą Kazokinės dvarvietėje organizuotą atvirą istorijos pamoką „Lietuvos dvarų pasaulis: praeitis , palikimas, reikšmė“ su doc. dr. istoriku Salvijumi Kulevičiumi. Seniūnas džiaugėsi, kad bendruomenės buriasi, darosi vis aktyvesnės, stengiasi įprasminti praeitį.

Parodos dalyviai dar ilgai šnekučiavosi prie kavos puodelio. Ačiū už šiltai ir įdomiai pristatytą parodą.

Ignalinos kultūros ir sporto centro Strigailiškio padalinio laisvalaikio organizatorė Rima Grušnienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite