Audronio Rutkausko nuotr.
Angle down Atgal

Prisikėlimo aikštė puošiama spalvingais vaikų piešiniais (vaizdo įrašas)

Šiandien, gegužės 31 d., Prisikėlimo aikštėje vyksta Vaikų gynimo dienai skirta akcija „Didelis spalvotas AČIŪ“. Saulėtą dieną į akciją renkasi šeimos su vaikais, kurie kimba į darbus, savo spalvotais piešiniais gražindami aikštės grindinį ir taip išreikšdami savo padėkas mokytojams.

Į pagrindinę miesto aikštę nuo vidurdienio vyksta mažieji šiauliečiai. Pačiupę į rankas spalvotas kreideles, jie imasi kūrybos. Vienas po kito ant aikštės grindinio gimsta spalvoti piešiniai, kurie kartu taps viena didele padėka mokytojams. Akcija tęsis iki 17 val.

Šiaulių kultūros centro organizuota akcija norima pakviesti ne tik pasidžiaugti Šiauliuose augančiais vaikais ir jaunuoliais, bet ir padėkoti visiems pedagogams: darželio auklėtojams, mokytojams bei jų padėjėjams, padėjusiems mums išgyventi nelengvą karantino laikotarpį.

Renginio metu piešiniai fotografuojami ir bus skelbiami Šiaulių kultūros centro „Facebook“ paskyroje. Už labiausiai patikusius piešinius bus galima balsuoti iki birželio 1 d. 24.00 val. Daugiausia „patinka“ paspaudimų surinkusios nuotraukos autoriai bus apdovanoti prizais.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite