Angle down Atgal

Prienų rajone – 6 nauji koronaviruso atvejai

Preliminariais lapkričio 28 d. NVSC duomenimis COVID-19 liga Prienų r. savivaldybės teritorijoje serga 322 asmenys (lapkričio 27 d. – 334), pasveiko - 151 (lapkričio 27 d. - 133). Per praėjusią parą patvirtintų naujų atvejų - 6.

Savivaldybė ir toliau tęsia daugiabučių namų, kuriuose fiksuojami nauji koronaviruso atvejai, laiptinių, dezinfekavimą, taip pat pagal poreikį – dezinfekuoja ugdymo bei kitų biudžetinių įstaigų patalpas, organizuoja gyventojų nuvežimą į mobiliuosius punktus bei Karščiavimo kliniką, sergančių gyventojų, kuriems stabilizavosi būklė, parvežimą į gyvenamąją vietą iš gydymo įstaigų, teikia kitas COVID-19 pandemijos metu būtinąsias paslaugas.
Preliminariais duomenimis per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 2121 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejis.
NVSC ir Savivaldybė primena, kad asmenys, kurie gavo patvirtinimą, kad jiems atliktas tyrimas PGR metodu (imant tepinėlį iš nosiaryklės) yra teigiamas, t. y. nustatytas koronavirusas, turi nedelsiant izoliuotis, nelaukdami NVSC specialistų skambučio, taip pat – informuoti darbdavius bei asmenis, su kuriais pastaruoju metu bendravo, apie galimą riziką.
Informacija bus atnaujinta, kai turėsime daugiau duomenų. Likite sveiki ir atsakingi!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite