Angle down Atgal

Prienų krašto sporto šventės teniso turnyre

Rugsėjo 28-osios, Prienų krašto sporto šventės, diena buvo apniukusi, tačiau sporto entuziastų tai nesustabdė. Mes, tenisininkai, susibūrėme Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos sporto salėje, už suteiktas patalpas esame dėkingi salės šeimininkams ir KKSC kolegoms.

Teniso šventinis turnyras buvo negausus dalyvių skaičiumi: penketas vyrų ir keturios moterys, aktyviausios Prienų teniso sporto klubo (vadovė ir trenerė A.Redeckienė) entuziastės. Nugalėtojams ir prizininkams buvo įsteigti Prienų KKSC medaliai ir taurės.
Vyrų vienetų žaidime pirmą vietą ir taurę iškovojo buvęs Prienų KKSC trenerės A.Redeckienės ir M.Stravinsko ugdytinis Tautvydas Mikušauskas, antrą vietą pelnė teniso veteranas Gintautas Bartulis, trečią – Justinas Kavaliauskas.
Tarp moterų pirmąja vieta ir taure džiaugėsi aktyvi teniso klubo lankytoja, teniso mylėtoja Vilija Gelšvartienė, išsiskirianti savita taktika ir technika. Lina Aleknavičienė po atkaklios ir ištvermingos kovos su Vilija Gelšvartiene iškovojo antrą vietą, trečią vietą pelnė Erika Lukoševičienė. Paguodos prizas atiteko Silvijai Golmanaitei, likusiai ketvirtoje vietoje.
Įdomi kova vyko tarp teniso entuziastės senjorės Linos Aleknavičienės ir jauniausios žaidėjos Silvijos Golmanaitės, išaiškinti pergalei prireikė trečiojo seto. Silvija pasižymėjo smūgių stiprumu, tačiau laimėjo labiau prityrusi Lina Aleknavičienė.
Silvija Golmanaitė – Prienų „Žiburio“ gimnazijos mokinė, Prienų KKSC ugdytinė (trenerė Angelė Redeckienė), tenisą žaidžianti antrus metus. Silvija, pamėgusi tenisą, du kartus per savaitę tobulinasi Prienų teniso sporto klube. Ji, kaip ir kitos klubo narės, džiugina užsidegimu, noru žaisti, gebėjimu strategiškai mąstyti, pažanga.
Angelė Redeckienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite