Angle down Atgal

Prie protesto prisijungusios Šiaulių vairavimo mokyklos prašė atnaujinti vairavimo mokymą

Šiandien po pietų prie Šiaulių miesto savivaldybės rinkosi variavimo mokyklų atstovai, mokymų ir egzaminų laukiantys būsimieji vairuotojai. Šiauliečiai prisijungė prie šalyje vykstančios protesto akcijos dėl vairavimo mokyklų veiklos atnaujinimo. 

Šiauliuose susirinkę vairavimo mokyklų atstovai siekė patraukti Vyriausybės dėmesį dėl užsitęsusio karantino, reikalavo atnaujinti praktinį vairavimo mokymą ir egzaminus. Mokomųjų automobilių languose išsikabinę plakatus, jie prašė nebestabdyti ir leisti dirbti. 

Protestai po vidurdienio vyko ir kituose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje bei Marijampolėje. Akcijos iniciatoriai reikalauja švelninti „neadekvačius karantino suvaržymus“ egzaminus vykdančiai „Regitrai“ bei vairavimo mokykloms, tikina, kad atnaujinus veiklą, būtų laikomasi visų saugumo priemonių. 

Panašu, kad protestuotojai buvo išgirsti. Vyriausybė trečiadienį nusprendė sušvelninti karantino ribojimus ir leisti vykdyti vairavimo egzaminus, organizuoti transporto vairavimo praktinius mokymus.

Daugiau skaitykite: Vyriausybė sušvelnino ribojimus lauke, leido vairavimo mokymą

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite