Angle down Atgal

Prie policijos viešosiose vietose vykdomos kontrolės jungiasi Karo policija ir Šiaulių miesto savivaldybės specialistai

Šiaulių apskrities policija informuoja, kad šiandien įsigaliojo Administracinių nusižengimų kodekso pakeitimai, numatantys griežtesnę atsakomybę už karantino taisyklių nesilaikymą. Pakeitimai policijos pareigūnams leis nedelsiant traukti atsakomybėn karantino nesilaikančius asmenis ir skirti jiems nuobaudas.

Šiaulių apskrities policijos viešame pranešime teigiama, kad pagal straipsnių pakeitimų įstatymą nuo šiol už karantino taisyklių pažeidimus fiziniams asmenims grės bauda nuo 500 iki 1500 Eur, o juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims – nuo 1500 iki 6000 Eur.

Šį savaitgalį viešose vietose policija ir vėl vykdys kontrolę, prie kurios jungiasi Karo policija ir Šiaulių miesto savivaldybės specialistai.

Šiaulių apskrities policija primena, būtina paisyti šiuo metu galiojančių taisyklių: atvirose viešosiose vietose lankytis ne didesnėmis nei 2 asmenų grupelėmis (išskyrus šeimos narius), laikytis saugaus 2 metrų atstumo ir trumpesnio nei 15 minučių bendravimo, vengti tiesioginio fizinio kontakto, veikiančiose prekybos ir paslaugų vietose lankytis po vieną šeimos narį, rūpintis asmenine higiena. O asmenims, grįžusiems iš užsienio valstybių ar kontaktavusiems su sergančiuoju, privaloma 14 dienų saviizoliacija.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite