Angle down Atgal

Prie „Matau tave“ iniciatyvos prisijungė ir Visagino vaikų lopšelio-darželio „Auksinis raktelis“ vaikai

Prieš metus didelio vaikų įsitraukimo sulaukusi Europos transliuotojų sąjungos (angl. European Broadcasting Union, EBU), kuriai priklauso ir LRT, tarptautinė vaikų draugystės iniciatyva MATAU TAVE vėl siekia priminti vaikams, kaip svarbu būti draugiškiems vieniems su kitais, priimti skirtumus ir kviečia šią draugystę išreikšti per bendrą šokį.

Tarptautinei iniciatyvai Norvegijos visuomeninio transliuotojo užsakymu buvo sukurta daina „Dynamitt“ (liet. „Dinamitas“). Muzikos ir žodžių autoriai – Anders Nilsen, Nicolay Ramm, Petter Bjørklund Kristiansen. Lietuvišką dainos versiją šiais metais atliko Kristina Radžiukynaitė-KaYra, Jurijus Veklenko, studija „Hey“, o šokio judesių mokė šokių studijos „Fos“ šokėjai.

Visagino vaikų lopšelio-darželio „Auksinis raktelis“ vaikai taip pat nutarė prisijungti prie šios akcijos. Štai kaip šio šokio judesius pavyko įgyvendinti grupės „Obuoliukai“ vaikams.

Ačiū meninio ugdymo pedagogei Laimai, priešmokyklinio ugdymo pedagogei Valentinai už vaikų įtraukimą į šį šokį.

Savo nufilmuotą šokį išsiuntėme į LRT, gavome patikinimą, kad viskas gerai. Dabar lieka laukti, kada šis projektas bus parodytas per LRT kanalą ir tikimės, kad transliacijos metu pamatysime ir savo vaikus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite