Angle down Atgal

Prezidentūroje pagerbta Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija ir jos sportininkų komanda

Ketvirtadienį Lietuvos Respublikos prezidentūroje vykusioje Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojų pagerbimo ceremonijoje LR prezidentas Gitanas Naudėsa pasveikino Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos bendruomenę ir jos atletų komandą. Progimnazijos mokinius sveikino ir LR švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto pirmininkė Daina Gudzinevičiūtė.

Sveikinimų ceremonijoje iš viso pagerbtos 27 mokyklų komandos, 2018–2019 mokslo metų sezono žaidynių metu užėmusios prizines vietas bendroje žaidynių įskaitoje. Visiems nugalėtojams ir prizininkams taip pat buvo įteikti Lietuvos tautinio olimpinio komiteto įsteigti piniginiai prizai, kurių bendra suma siekia net 15 tūkst. eurų.

Jau penkioliktą sezoną vykstančios Lietuvos mokyklų žaidynės – didžiausias mokyklų sporto renginys Lietuvoje. Iš viso 2018–2019 m. Lietuvos mokyklų žaidynių sezono metu varžėsi apie 200 tūkst. mokinių iš 58 Lietuvos savivaldybių ir daugiau nei 900 šalies mokyklų. Taigi neįtikėtinai džiugu, jog tarp tokios gausybės dalyvių Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos atletai jau ne pirmus metus iš eilės patenka į geriausių gretas. Šiais metais mūsų progimnazijos atletai užėmė II-ą vietą progimnazijų ir pagrindinių mokyklų antrojoje grupėje.

Tardamas sveikinimo žodį prezidentas Gitanas Nausėda pažymėjo šių rungtynių simbolinę svarbą mokyklų bendruomenėms bei jose kovojantiems mokiniams. Pasak jo, šios rungtynės yra puikus jaunosios kartos nepaprasto atkaklumo, gebėjimo stebinti visą Lietuvą veidrodis. Tad nenuostabu, kad garbė būti geriausių šalies jaunųjų sportininkų komandų gretose Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos bendruomenei kelią didžiulį pasididžiavimą. ,,Sportuodami ne tik ugdote savidrausmę, ištvermę ir atkaklumą, bet ir mokotės pralaimėję atsitiesti, laikytis žaidimo taisyklių, garbingos kovos, pasitikėjimo savimi ir priešininku. Augate vidumi tvirta karta, kuri bus pasirengusi ginti Lietuvos vardą įvairiausiose srityse – tikiu, nebūtinai sporte“, – teigė valstybės prezidentas.

Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite