Angle down Atgal

Prezidentūra pasigedo A. Bilotaitės įsigilinimo į visas sritis, tačiau mano, kad tai ištaisoma

Prezidentui Gitanui Nausėdai po susitikimo su kandidate į vidaus reikalų ministres Agne Bilotaite įspūdį paliko kandidatės motyvacija, tačiau pasigedo įsigilinimo į visas sritis, sako prezidento atstovas spaudai Antanas Bubnelis.

„Prezidentui padarė įspūdį tai, kad kandidatė daug dėmesio skiria skaidrumui ministerijos kuruojamoje srityje, taip pat prezidentas atkreipė dėmesį į teigiamą motyvaciją gerinti ministerijos kuruojamų sričių padėtį ir stiprinti sritis.

Šalies vadovas taip pat atkreipė dėmesį, kad galbūt ne į visas sritis kandidatė dar yra labai įsigilinusi, bet tai yra įveikiama, matant jos motyvaciją ir nusiteikimą“, – nuotolinėje spaudos konferencijoje po susitikimo teigė A. Bubnelis.

Anot jo, pusė susitikimo laiko buvo skirta regionų politikos klausimams aptarti.

„Prezidentui tai yra itin svarbi sritis. Buvo kalbėta apie tai, kad Vidaus reikalų ministerija galėtų imtis lyderystės regionų politikos srityje tiek darant darbus pačioje ministerijoje, tiek koordinuojant juos su kitomis ministerijomis. Taip pat buvo aptarta migracijos politika. Buvo sutarta, kad tikrai reikia proveržio šioje srityje“, – sakė A. Bubnelis.

„Sutarta, kad civilinės saugos klausimai ir krizių, ekstremalių situacijų valdymas turėtų būti tobulinamas“, – pridūrė jis.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite