Angle down Atgal

Prezidentūra: E. Dobrovolska prezidentui atrodo ryžtinga, tačiau kilo klausimų dėl kandidatės patirties

 Kandidatei į teisingumo ministres Evelinai Dobrovolskai ketvirtadienį apsilankius Prezidentūroje, šalies vadovo patarėjas Antanas Bubnelis teigia, kad prezidentui Gitanui Nausėdai E. Dobrovolska pasirodė drąsi ir ryžtinga. Visgi, atkreipė dėmesį A. Bubnelis, svarstoma, ar kandidatė turi užtektinai patirties ir autoriteto teisingumo ministrės pareigoms eiti.

„Pokalbis buvo gana ilgas ir, prezidento vertinimu, labai įdomus. Prezidento vertinimu, kandidatė yra labai drąsi ir ryžtinga, pasirengusi įgyvendinti tuos pokyčius, kurie yra svarbūs Teisingumo ministerijoje. Pagrindinis klausimas, kuris kilo pokalbio metu – ar ji vis tik turėtų pakankamai patirties įgyvendinti šiuos pokyčius ir ar turėtų pakankamą autoritetą teisininkų bendruomenėje“, – ketvirtadienį po G. Nausėdos ir E. Dobrovolskos susitikimo surengtoje spaudos konferencijose sakė šalies vadovo patarėjas A. Bubnelis.

Pasak jo, prezidento lūkestis yra aukštesnė teisėkūros kokybė ir didesnė ministerijos lyderystė, o siekis – didinti visuomenės pasitikėjimą teismų sistema.

Pati kandidatė į ministres pasidžiaugė konstruktyviu pokalbiu.

„Vienas pagrindinių tikslų lieka kokybiška teisėkūra“, – patikino E. Dobrovolska.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite