Angle down Atgal

Prezidentas: visiems linkiu Vyčio – Vyčio širdyse, Vyčio mūsų veiksmuose

Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino Krašto apsaugos savanorių pajėgas su 30-uoju jubiliejumi.

„Šis laikotarpis žymi šlovingą mūsų krašto apsaugos sistemos istoriją, kurioje buvo ir profesionalumo, ir pasiaukojimo, ir tikrai begalinės Tėvynės meilės, ir kuria mes galime didžiuotis“, – sakė šalies vadovas.

Pasak prezidento, jaunų žmonių apsisprendimas 1991 m. sausį savanoriškai stoti į Tėvynės gynėjų gretas rėmėsi į gilias istorines šaknis ir, kaip ir per Nepriklausomybės kovas 1918–1920 m., padėjo išsaugoti pirmuosius žingsnius žengusią valstybę.

Šalies vadovas pabrėžė, kad per 30 metų kariai savanoriai įsiliejo į krašto apsaugos sistemą, tapo svarbia jos sudėtine dalimi, sustiprino profesionalumą ir kovinę parengtį. Ir šiandien jie reikšmingai prisideda prie Lietuvos tarptautinių misijų, plačiojoje visuomenėje skleidžia pilietiškumo ir patriotizmo vertybes. Koronaviruso pandemija parodė, kad kariai savanoriai yra pasirengę, prireikus, paremti civilines institucijas ir atiduoti visas jėgas už Lietuvą.

„Noriu nuoširdžiai pasveikinti savanoriškosios krašto apsaugos sistemos bendruomenę su jubiliejumi. Visiems linkiu Vyčio – Vyčio širdyse, Vyčio mūsų veiksmuose, nes man tai yra gražiausias ir įtikinamiausias mūsų Tėvynės meilės simbolis“, – sakė prezidentas.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite