Angle down Atgal

Prevencinė priemonė Tauragėje

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) pareigūnai 2019 m. birželio 28 d. Tauragėje vykdė prevencinę priemonę, kurios metu didelis dėmesys buvo skiriamas motociklų, mopedų, vairuotojams bei fiksuojami kiti teisės pažeidimai.

Buvo tikrinama ar dviračių transporto priemonių vairuotojai laikosi gamintojo numatytų reikalavimų dėl transporto priemonei numatyto leidžiamo triukšmo lygio, ar jų transporto priemonės atitinka techninius reikalavimus dalyvauti viešajame eisme.

Priemonės metu buvo užfiksuota 12 pažeidimų. 6 pažeidimus įvykdė motociklų vairuotojai, visiems panaikintos techninės apžiūros už triukšmo lygio viršijimą, tai pat, vieno motociklo padangos neatitiko techninių reikalavimų (ANK 415 str. 2 d.), dar vienas motociklas buvo neapdraustas (ANK 415 str. 1 d.) ir neįregistruotas nustatyta tvarka (ANK 415 str. 2 d.).

Administracinėn atsakomybėn patrauktas vienas dviratininkas, kuris važiavo per perėją nenulipęs nuo dviračio (ANK 428 str. 1 d.). Taip pat pažeidimus įvykdė 5 automobilių vairuotojai, 2 iš jų vairavo automobilius, kuriems neatliktos techninės apžiūros (ANK 415 str 2 d.), vienas automobilis neįregistruotas nustatyta tvarka (ANK 415 str. 2 d.), dar vienas važiavo be valstybinių numerių, kurie buvo išduoti įregistruojant transporto priemonę (ANK 415 str. 3 d.), paskutinis pažeidėjas bus baudžiamas už kitus pažeidimus (ANK 417 str 8 d.).

Pareigūnai informuoja, kad ateityje ir toliau bus vykdomos prevencinio pobūdžio priemones susijusias su eismo saugumu, todėl raginame laikytis Kelių eismo taisyklių, saugoti save ir kitus eismo dalyvius.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite