Angle down Atgal

Premjeras apskundė knygos „Kabinetas 339“ reklamą: pažeidžia garbę ir dalykinę reputaciją

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (VVTAT) nagrinėja premjero Sauliaus Skvernelio skundą dėl knygos „Kabinetas 339“ reklamos, pirmadienį pranešė naujienų portalas 15min.lt.

Kaip skelbiama šiame naujienų portale, premjeras kovo 4 dieną pateikė skundą, esą be jo sutikimo naudojama nuomonė ir atvaizdas, taip pat, kad pažeidžiama garbė, orumas bei dalykinė reputacija.

Skunde taip pat nurodoma, kad šia išleista knyga be premjero sutikimo siekiama įžeisti, pažeminti, o ne informuoti visuomenę apie Vyriausybės vadovo veiklą. Taip pat argumentuojama, kad balsas ir atvaizdas naudojamas komerciniais tikslais.

Naujienų portalas 15min.lt tvirtina nesutinkantis su skunde išdėstytais motyvais, kartu užsimena, kad, tarnybai patenkinus S. Skvernelio skundą, gali grėsti iki 100 tūkst. eurų bauda.

ELTA primena, kad 2019 m. gruodį išleista knyga „Kabinetas 339“ pasakoja apie 15min žurnalistų Birutės Davidonytės ir Dovydo Pancerovo metus trukusį žurnalistinį tyrimą, kurio centre – premjeras S. Skvernelis.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite