Angle down Atgal

Pratimai, stangrinantys krūtis

Nukarusios krūtys – kiekvienos moters siaubas. Bėgant metams krūtinės raumenys silpsta ir krūtys, anksčiau buvusios tokios stangrios ir sultingos, atrodo „nukritusios“. Pratimai krūtims stangrinti padės sustiprinti krūtinės raumenis ir odą, tad jūsų krūtys vėl bus gražios ir puikios formos.

Šiuos pratimus reikia atlikti kiekvieną dieną arba kelis kartus per savaitę, norint gauti pastebimų rezultatų. Jums tereikia žinoti, kaip tinkamai treniruoti krūtinės raumenis ir stiprinti odos elastingumą.

Pagrindinė paauglių ir vyresnių moterų baimė yra ta, kad jos tiki, jog sumažės jų krūtų apimtis, jei fizinių treniruočių metu jos mankštins krūtinės raumenis.

Specialistai pripažįsta, kad sportuodamos moterys gali sumažinti krūtų apimtį tik pora centimetrų, tačiau tokį poveikį sukuria ne krūtinės raumenų pratimai, o fiziniai pratimai apskritai.

Sportuojant krūtys taps kiek mažesnės, tačiau standesnės ir gražesnės. Norint, kad pratimai būtų veiksmingi, specialistai juos pataria atlikti ne rečiau kaip du kartus per savaitę, darant vienos arba kelių dienų pertrauką tarp pratimų sesijų. Pateikiame kelis paprastus pratimus, kurie leis jums dėvėti drabužius su plačia dekoltė.

Drugelis

Tai vienas efektyviausių pratimų, kurie užtikrina jūsų krūtinės raumenų darbą ir teisingą krūtų pozicionavimą. Šis pratimas „pakels“ krūtis. Viskas, ką jums reikia daryti, tai atsigulti ant plokščio paviršiaus, rankomis suimti svarmenis ir laikyti juos virš krūtinės.

Svarmenys turi būti laikomi paraleliai su jūsų krūtine. Jei jūsų ranka pradės tolti viena nuo kitos – sulenkite alkūnes. Pažeminkite savo rankas iš šonų ir grįžkite į pradinę poziciją. Jei pratimas atliekamas teisingai, raumenyse pajusite tempimą ir spaudimą. Per vieną mankštos sesiją šį pratimą pakartokite 9–10 kartų.

Atsispaudimai

Atsigulkite ant grindų veidu į žemę. Rankas padėkite lygiai iš šonų. Praplėskite savo kojas, kad šis pratimas būtų efektyvesnis. Rankomis remdamosi į grindis kelkite visą kūną. Pakėlusios visą kūną vėl nuleiskite žemyn. Tai nuostabus, klasikinis pratimas, kuris tobulai treniruoja tiek jūsų rankas, tiek krūtinę. Šį pratimą kartokite 6–8 kartus.

Atsispaudimai stačiomis

Jūsų namai yra puiki treniruoklių salė. Atsistokite pusė metro priešais praviras duris ir sudėkite savo rankas pečių lygyje ant šoninių staktų. Pradėkite lenktis į pravirų durų pusę tol, kol liksite stovėti ant pirštų galiukų. Vėl grįžkite į pradinę padėtį. Šis pratimas puikiai treniruoja visos krūtinės raumenis. Atsispaudimus stovėdamos darykite po 8–10 kartų kiekvienos sesijos metu. Darydamos šį pratimą, rezultatą jūs pamatysite jau po kelių savaičių.

Krūtinės spaudimas

Tam, kad atliktumėte šį pratimą, jums reikės gimnastinio suolelio. Atsigulkite veidu į žemę ant gimnastinio suoliuko ir abiejose rankose iš šonų laikykite svarmenis. Iš pradžių pamėginkite savo rankas kelti į šonus atskirai, po vieną. Kai apšilsite, rankas kelkite sinchroniškai. Šį pratimą stenkitės atlikti po 10–12 kartų per mankštinimosi sesiją ir jūs labai greitai pamatysite rezultatą.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite