Angle down Atgal

Prašoma vengti vizitų į Ukmergę

Kadangi širvintiškiams yra įprasta vykti į Ukmergę pas medikus bei apsipirti, norėtume atkreipti jų dėmesį, kad šiuo metu pageidautina to vengti.

Ukmergė dabar pagrįstai vadinama karštuoju Lietuvos tašku, čia daugiausiai susirgusių koronavirusu, taro jų ir medikų. Trys pacientai sirgę šia liga mirė.

Įvertinus visus aukščiau išvardintus rizikos faktorius, ketvirtadienį Valstybės ekstremalių situacijų komisijoje svarstyta Ukmergės situacija, tačiau po ilgų diskusijų, vykusių nuotolinių būdu, priimtas sprendimas neizoliuoti miesto.

Tiesa, gyventojų ir svečių prašoma vengti įvažiavimo/išvažiavimo iš ir į miestą. Prašoma artimųjų iš kitų miestų nelankyti savo pagyvenusių giminių. Jais pasirūpins savivaldybės įgaliotos organizacijos.

Ukmergiškių prašoma susilaikyti nuo visų nebūtinų kelionių ir judėjimo po miestą.

Visiems gyventojams primenama, kad grįžus iš užsienio privaloma karantinuotis. Policija yra įpareigota ir itin griežtai kontroliuos visus, privalančius karantinuotis.

Ukmergės mieste pažadėta plėsti tyrimų apimtis ir bus įsteigtas mobilusis patikros punktas.

Spaudos konferencijoje pabrėžta, kad maisto ir kitų būtinųjų prekių tiekimui į Ukmergę nebus taikomi jokie ribojimai, tad žmonėms nėra ko nerimauti.

Taip pat pranešama, kad pagrindinės miesto gatvės bus dezinfekuojamos.

Komiteto pirmininkas premjeras S. Skvernelis taip pat nurodė atsakingoms institucijoms pasirūpinti apsaugos priemonėmis – kaukėmis, respiratoriais, akiniais, pirštinėmis ir kitkuo – ne tik Ukmergei, bet ir visai Lietuvai.

NERINGA TUŠKEVIČIENĖ

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite