Angle down Atgal

Prasidėjo priėmimas į Šiaulių universitetą ir kitas Lietuvos aukštąsias mokyklas

Visiems abiturientams ir svarstantiems galimybę studijuoti aukštojoje mokykloje prasidėjo svarbus, atsakingas ir intensyvus laikotarpis. Birželio 1 d. – prašymų priimti studijuoti į universitetus ir kolegijas registracija pradžia. Visi stojimo duomenys (prašymai, papildomi dokumentai, registracija į motyvacijos vertinimą, stojamuosius egzaminus ir kt.) pateikiami specialioje www.lamabpo.lt informacinėje stojimo platformoje.

Šiais metais Šiaulių universitetas siūlo rinktis bakalauro studijas humanitarinių, informatikos, inžinerijos, matematikos, socialinių, sveikatos, ugdymo mokslų bei verslo ir viešosios vadybos srityse.

Priėmimui teikiama 31 studijų programa: 14 bakalauro ir 17 magistrantūros. Būdamas vienu iš 3 pedagogų rengimo centrų Lietuvoje, ir šiais metais Šiaulių universitetas plačiausią studijų programų pasirinkimą siūlo ugdymo mokslų srityje – Muzikos pedagogika, Pradinio ugdymo pedagogika ir ikimokyklinis ugdymas, Kūno kultūra ir sporto pedagogika, unikali Specialioji pedagogika ir logopedija, Dalyko pedagogika. Svarbu paminėti, kad paminėtos ugdymo mokslų srities bakalauro studijų programos turi po 15 valstybės finansuojamų vietų (išskyrus Kūno kultūrą ir sporto pedagogiką).

Inovatyvios, šiuolaikiškos, perspektyvios, su IT technologijomis susijusios studijų programos Mechanikos inžinerija ir robotika bei Programų sistemos atnaujintos astižvelgiant į vis augantį šių sričių specialistų poreikį darbo rinkoje.

Neabejotinai stojančiųjų dėmesį turėtų atkreipti jungtinės studijos, įgyvendinamos bendradarbiaujant su užsienio universitetais. Pavyzdžiui, Socialinio darbo ir socialinės reabilitacijos programa suteikia galimybę tęsti studijas ir toliau tobulėti, plėsti kompetencijas kartu su Rėzeknės technologijų akademija Latvijoje.

Populiarumo nepraranda ir tokios studijų programos kaip Anglų filologija, Ekonomika, Verslo administravimas ir Viešasis administravimas, Visuomenės sveikata, atsinaujinusi Matematika.

Priėmimo specialistė Ž. Brasienė atkreipia dėmesį, kad studijas abiturientai turėtų rinktis sąmoningai ir atsakingai – atkreipdami dėmesį į visus su studijomis susijusius dalykus: patogumą, studijų kokybę, finansus. „Svarstantiems, kuriame mieste studijuoti, siūlome pagalvoti apie Šiaulius. Šiauliai – patogus, jaukus ir draugiškas gyventi miestas. Gyvendamas čia ir studijuodamas Šiaulių universitete, gali įgyti unikalių Lietuvoje ir darbo rinkoje paklausių specialybių – gali tapti mėgstamu, šiuolaikišku mokytoju ar vertinamu savivaldos, verslo specialistu, stipriu sveikatos, inžinerijos, socialinių ar kitų mokslų profesionalu. Svarbiausia – paties studento noras, tikslas ir savo nuomonės turėjimas“.

Informaciją apie visas šiais metais priėmimui teikiamas studijų programas, stojimo datas ir sąlygas rasite Šiaulių universiteto tinklapyje www.su.lt.

KILO KLAUSIMŲ? SUSISIEKIME!

Vyriausioji specialistė priėmimui Živilė Brasienė: tel. (8 41) 595 755; el. p. studijuok@su.lt

Priėmimo komisija dirba Šiaulių universiteto Bibliotekoje (Vytauto g. 84, 410 kab.).

Priėmimo komisijos darbo laikas:

pirmadienį-ketvirtadienį - 9-16 val.,

penktadienį - 9-15.45 val.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite