Angle down Atgal

Praėjusi para Klaipėdos apskrityje: siautėjo sukčiai ir ilgapirščiai

Gegužės 4 dieną, apie 09.15 val. Klaipėdoje, Jaunimo g., pastebėta, kad, išlaužus namo tvorą, rūsio langą bei rūsio ir namo vidaus duris, buvo patekta į namo vidų. Kas pavogta – nustatinėjama. Žala – 500 eurų. Pradėtas tyrimas dėl vagystės.

Į Klaipėdos m. PK kreipėsi 1997 m. gimęs vyras, kuris pranešė, kad 2021 m. balandžio 15 d. ir 16 d., ketindamas įsigyti internetu parduodamą kompiuterinių žaidimų konsolę „Xbox“, į nepažįstamo asmens banko sąskaitą per du kartus pervedė 280 eurų, tačiau iki šiol prekės negavo, pinigų atgauti taip pat nepavyko. Pradėtas tyrimas dėl sukčiavimo.

Tą pačią dieną, Palangos m. PK pranešta, kad 2021-05-02 apie 16 val. Kopų g., Palangoje, galimai 1993 m. gimęs vyras išsinuomojo tris elektrinius paspirtukus „XIAOMI MI“ ir nustatytu laiku jų negrąžino. Žala – 927 eurų. Pradėtas tyrimas dėl sukčiavimo.

Apie 11.10 val. Vingio g., Klaipėdoje, pastebėta, kad yra apgadintas daugiabučio kieme stovėjęs automobilis „Volkswagen Passat“ – apibraižytos visos durelės ir priekinis bei galinis sparnai. Žala – 350 eurų. Pradėtas tyrimas dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite