Angle down Atgal

Pradedamas įrengti Marijaus Arvydo Šliogerio vardo skveras

Vakar minint dvi progas – 76-ąsias filosofo Arvydo Šliogerio gimimo metines bei UAB „Metalisto“ veiklos 60 metų jubiliejų – iškilmingai pažymėta filosofo vardu pavadinto skvero įrengimo darbų pradžia.

Skveras įrenginėjamas Šermukšnių gatvėje, kurioje yra Šliogerių šeimos namas, čia 1944 m. ir gimė būsimasis filosofas. UAB „Metalistas“ savo iniciatyva ir lėšomis sutvarkys ir atnaujins skvero aplinką, kurią galės aplankyti miesto gyventojai ir svečiai.

„Metalisto“ vardas jau 60 metų neatsiejamas nuo Panevėžio. Jūsų kuriamos darbo vietos, atlikti darbai ir pasiekimai – visa tai jau tapo mūsų miesto dalimi. Šiandien matome dar vieną gražų sėkmingos, socialiai atsakingos ir į miesto gyvenimą aktyviai įsitraukiančios Jūsų įmonės gestą.

Švęsdami garbingą sukaktį, Jūs įteikiate neeilinę dovaną Panevėžiui. Taip ne tik pagerbiate iškilų panevėžietį, tačiau ir gražiai įprasminate savo įmonės vardą. Panevėžio ir panevėžiečių vardu dėkoju Jums už šią iniciatyvą ir linkiu ilgos ir sėkmingos veiklos,“ - savo sveikindamas kalbėjo meras Rytis Račkauskas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite