Angle down Atgal

„Poviliuko slemo“ dirbtuvės

Po dviejų Šiaulius sudrebinusių „Poviliuko slemo“ varžytuvių ir vienų garsiausių Lietuvos slemerių pasirodymų savo eilės sulaukė ir „Poviliuko slemo“ žiūrovai, slemo gerbėjai ir kiti poezija savo mintis mėgstantys reikšti ar jėgas slemo scenoje norintys išbandyti šiauliečiai!

Spalio 20 d., sekmadienį, Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Mažojoje salėje (Aušros alėja 62) „Poviliuko slemas“ grįžta kiek kitokiu formatu – šiauliečius kviečia į perfomatyviosios poezijos (slemo) dirbtuves:

13.00–14.30 val. Valstybinio Šiaulių dramos teatro aktorė Monika Šaltytė mokys atsipalaiduoti, nugalėti scenos baimę, išraiškingai dėstyti savo mintis ir suderinti balso registrus;

15.00–16.00 val. prozininkė, žinoma slemerė iš Tauragės Renata Karvelis supažindins su slemo pavyzdžiais, slemo istorija, pamokys kaip kurti slemą.

„Poviliuko slemo“ dirbtuvės nemokamos, tačiau vietų skaičius ribotas! Todėl raginame nedelsti ir registruotis į dirbtuves el. paštu slemassiauliai@gmail.com arba telefonu (8 41) 52 37 46.

Renginio organizatorė – Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka.

Renginio partneriai: Šiaulių naktys“, Šiaulių Jaunimo Organizacijų Asociacija „Apskritasis Stalas“, Šiaulių turizmo informacijos centras, Kauno menininkų namai.

Rėmėjai: UAB „Garsas.lt“, „Šiaulių televizija“.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Šiaulių miesto savivaldybė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite