Angle down Atgal

Politikų turto deklaracijos: kuris Utenos apskrities meras turtingiausias?

Vakar Valstybinė mokesčių inspekcija paskelbė metinių turto deklaracijų išrašus. Politikų turto deklaracijos pateikiamos viešai, tad spauda iš karto ėmė domėtis ministrų, merų bei kitų svarbių asmenų turto deklaracijomis. Etaplius.lt smalsavo, kaip gi atrodo Utenos apskrities merų turto deklaracijos, kuris turi daugiausiai santaupų arba vairuoja geriausią automobilį.

Utenos apskrityje merai turto turi įvairiai. Vieni deklaruoja gyvenantys kukliai, kiti nusprendė neslėpti tiesos apie prabangų gyvenimą.

Daugiausiai turto deklaravo Visagino meras Erlandas Galaguz. Politikui priklauso įvairaus nekilnojamojo turto už 137 067 eurus. E. Galaguz nurodė turįs 17 500 eurų santaupų. Meras taip pat turi transporto priemonių už 27 000 eurų ir kitų registruotinų daiktų, meno kūrinių ir juvelyrinių dirbinių už 14 500 eurų. Bendra politiko valdomo turto vertė siekia 196 067 eurus.

Antroje vietoje pagal nurodyto turto vertę lieka Utenos rajono meras Alvydas Katinas. Jam priklausantis nekilnojamasis turtas vertas 14 585 eurų. Tuo tarpu jo valdomų transporto priemonių vertė siekia dukart daugiau – 28 000 eurų, o kartu su santaupomis, kurių Utenos rajono meras deklaravo turintis 30 198 eurus, jo bendra turto vertė siekia 72 783 eurus.

Molėtų rajono meras Saulius Jauneika šiame reitinge užima trečią vietą. Jis deklaruoja turintis nekilnojamojo turto už 31 500 eurų, o štai jo transporto priemonė esą yra verta 1 000 eurų. Kartu su santaupomis, kurių politikas turi 8 470 eurų, bendra jo turto vertė siekia 40 970 eurų.

Zarasų rajono meras Nikolajus Gusevas deklaravo, kad turto neturi. Tiesa, turto turi mero sutuoktinė Edita Gusevienė – ji deklaravo nekilnojamojo turto už 35 779 eurus.

Kukliausiai iš visų Utenos apskrities merų gyvena Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius. Politikas deklaruoja, kad jam priklauso nekilnojamo turto už 5 300 eurų bei transporto priemonė už 5 400 eurų. Politikas taip pat deklaruoja turintis 5 858 eurų vertės santaupų. Bendra jo turto vertė siekia 16 558 eurus.

VMI sistemoje nėra duomenų apie Ignalinos rajono mero Justo Rasiko turtą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite