Angle down Atgal

Politikų turto deklaracijos: kuris Klaipėdos apskrities meras turtingiausias?

Vakar Valstybinė mokesčių inspekcija paskelbė metinių turto deklaracijų išrašus. Politikų turto deklaracijos pateikiamos viešai, tad spauda iš karto ėmė domėtis ministrų, merų bei kitų svarbių asmenų turto deklaracijomis. Etaplius.lt smalsavo, kaip gi atrodo Klaipėdos apskrities merų turto deklaracijos, kuris turi daugiausiai santaupų arba vairuoja geriausią automobilį.

Klaipėdos apskrityje merai turto turi įvairiai. Vieni deklaruoja gyvenantys kukliai, kiti nusprendė neslėpti tiesos apie prabangų gyvenimą. Daugiausiai turto deklaravo Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus. Politikui priklauso įvairaus nekilnojamojo turto (gyvenamasis namas, nebaigtas statinys, sklypai ir pan) už 893 204 eurų. Politikas nurodė turįs 18 983 eurų santaupų. Tiesa, transporto priemonės politikas deklaruoja neturintis.

Antroje vietoje pagal nurodyto turto vertę lieka Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas. Vien jam priklausantis nekilnojamasis turtas – gyvenamasis, namas, žemės sklypai – verti 243 995 eurų. Politikas deklaravo, kad yra įsigijęs transporto priemonių už 39 430 eurų. Taip pat B. Markauskas sukaupė ir nemenką meno kūrinių ir juvelyrinių dirbinių kolekciją vertą 10 000 eurų.

Klaipėdos miesto meras šiame reitinge užima trečią vietą. Vytautas Grubliauskas deklaruoja turintis nekilnojamojo turto už 119 577 eurų.

Nedaug atsilieka ir Kretingos rajono savivaldybės meras Antanas Kalnius, kuris deklaravo turintis nekilnojamojo turto (gyvenamąjį namą ir žemės sklypą) už 93 520 eurų. Politikas deklaracijoje nenurodė turintis transporto priemonės.

Kiek „kukliau“ gyvena Skuodo rajono meras Petras Pušinskas. Politikui priklauso nekilnojamojo turto už 56 474 eurų. Petras Pušinskas taip pat turi įsigijęs meno kūrinių ir juvelyrinių dirbinių už 1 158 eurus. Politiko vairuojamas automobilis vertas 1 741 eurų.

Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis turtais nesigiria. Politikui priklauso žemės sklypas Lietuvoje už 1 200 eurų, o transporto priemonei Darius Jasaitis išvis neišlaidauja, nes, pasirodo, tokios nė neturi. Tiesa, politikas yra įsigijęs akcijų už 4 055 eurus, o santaupos kredito įstaigose ir ne tik siekia 3 878 eurus.

Kukliausiai iš visų Klaipėdos apskrities merų gyvena Šilutės rajono meras Vytautas Laurinaitis. Politkas ir jo žmona deklaruoja, kad jiems nepriklauso joks turtas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite