Angle down Atgal

Politikų konfrontacija tęsiasi: Tarybos posėdis nutrauktas

Ketvirtadienį vykusiame neeiliniame naujosios Ukmergės savivaldybės tarybos posėdyje turėjo būti svarstoma 11 klausimų. Tarp jų - dėl Ukmergės rajono savivaldybės mero pavaduotojo ir administracijos direktoriaus skyrimo. Tačiau buvo paskirtas tik vicemeras – po slapto balsavimo mero pavaduotoja vienbalsiai išrinkta Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų atstovė Agnė Balčiūnienė.

Svarstant sprendimo projektą „Dėl Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus paskyrimo“, rajono meras Rolandas Janickas sakė, kad šias pareigas gali eiti asmenys, kurie buvo patikrinti specialiųjų tarnybų. Joms buvo pateiktos dvi kandidatūros – savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vedėjo Salvijaus Stimburio ir visuomeninio rinkimų komiteto „Tavo Ukmergė“ vadovo Dariaus Varno. Iš Specialiųjų tyrimų tarnybos buvo gautas atsakymas, kad abu kandidatai gali eiti pareigas, tačiau pažymos apie galimybę dirbti su slapta medžiaga, anot mero, nesulaukta. Dėl to jis neteiksiąs kandidatūrų iki tol, kol nebus gauta ši informacija.

Po šio pareiškimo 15 Tarybos narių grupė, kurioje - Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų, visuomeninio rinkimų komiteto „Tavo Ukmergė“ bei Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovai, paprašė penkių minučių pertraukos. Po pasitarimo grįžę į posėdžių salę jie pareikalavo teikti kandidatūras į administracijos direktoriaus pareigas. Merui nenusileidus, jie išėjo iš salės, liko tik A. Balčiūnienė. Tarybos posėdis buvo nutrauktas.

„G. ž.“ inform.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite