Angle down Atgal

Policijos pareigūnai Telšių rajono Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos moksleivius pasitiko su atšvaitais

Gruodžio 4 -osios dienos rytas Telšių rajono Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos moksleiviams buvo kiek kitoks. Ankstyvą rytą gimnazijos moksleivius pasitiko Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Telšių apskr. VPK) bendruomenės pareigūnas Ramūnas Šileika ir Telšių apskr. VPK Kelių policijos skyriaus viršininkas Robertas Gečas.

Policijos pareigūnai tikrino ar moksleiviai turi ir tinkamai nešioja atšvaitus. Kadangi keliuose važiavimo sąlygos darosi vis sudėtingesnės, ypač svarbus tinkamas atšvaito nešiojimas. Telšių apskr. VPK Kelių policijos skyriaus viršininkas Robertas Gečas moksleiviams priminė, kaip tinkamai pereiti gatvę, kad automobilių ir kitų transporto priemonių vairuotojai laiku pastebėtų pėsčiuosius.

Telšių apskr. VPK Kelių policijos skyriaus viršininkas Robertas Gečas moksleiviams taip pat priminė, kad atšvaitą reikia segėti dešinėje pusėje, paaiškino pagrindinių saugaus eismo taisyklių laikymosi svarbą.

Policijos pareigūnai linkėdami būti saugiems ir matomiems keliuose atšvaitus dovanojo ne tik moksleiviams, bet ir jų tėveliams bei mokytojams.

Atšvaitai taip pat buvo dalinami kelyje Telšiai – Varniai esančiose autobusų stotelėse autobuso belaukiantiems Telšių rajono gyventojams.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite