Angle down Atgal

Poezijos vakaras su aktore Edita Užaite

Rugpjūčio 6 d. 20.00 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka kviečia į poezijos vakarą su aktore Edita Užaite. Vakaro metu bus skaitoma trijų poečių – amerikietės Audre Lorde, rusės Belos Achmadulinos ir lietuvės Janinos Degutytės – kūryba.

Visos poetės savo gyvenimą pradėjo panašiu laiku – prieš pat Antrąjį pasaulinį karą, tik skirtingose šalyse. Visos – garsios ir įžymios savo šalyse, o viena jų net laikoma superžvaigžde, kurios pasiklausyti susirinkdavo stadionai. Skirtingų moterų poeziją vienija ne tik moteriškos to laikmečio nuotaikos, tačiau persmelkia ir skaudžios asmeninės patirtys: rasizmas ir homofobija, sovietinė cenzūra ir persekiojimas, širdies yda ir motinos alkoholizmas.

Poezijos vakaras vyks šalia Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos esančiame skverelyje, prie Centrinio parko prieigų. Esant blogoms oro sąlygoms renginys vyks bibliotekos III a. galerijoje. 

Privaloma registracija renginio vietoje arba internetu: https://forms.gle/3ApWF9qat39QgQZUA

Renginio metu privaloma laikytis tuo metu galiojančių SAM reikalavimų.

Apie skaitovę:

Edita Užaitė – gerai žinoma teatro, kino ir televizijos aktorė, laidų vedėja. Teatro scenoje ir kine aktorė yra sukūrusi per 20 vaidmenų. Dirbo su žinomais Lietuvos teatro režisieriais, vaidino keturiuose lietuviškuose kino filmuose. Du kartus buvo nominuota „Auksinio scenos kryžiaus“ apdovanojimui.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite