Marijampolės savivaldybės nuotr.
Angle down Atgal

Poezijos parke nušvito Šviečiančių moliūgų alėja

Susirinkę marijampoliečiai, įstaigų, organizacijų, asociacijų atstovai šiandien demonstravo savo rankų darbą – išskaptuotus ryškiaspalvius oranžinius moliūgus, kurie papuošė pagrindinį miesto Poezijos parką. Daugiau nei 100 įvairių dydžių, formų moliūgų papuošė parko prieigas.

Atėjusius į Poezijos parką pasitiko Helovyno tematikos muzika, savo šiurpinančiai baugų šokį dovanojo Marijampolės meno mokyklos choreografijos skyriaus šokėjos. O renginio vedėjas Zigmantas Baranauskas palaikė pakilią, kaip kalbininkai sakytų, šiurpnakčio nuotaiką.

Pirmą kartą Marijampolėje organizuota iniciatyva sulaukė išties didelio susidomėjimo. Tad tikimės, kad įdėtas darbas ir išmonė skaptuojant moliūgus džiugins praeivius ne tik dieną, bet ypatingai ir tamsiuoju paros metu. Kartu su visais moliūgų skaptavimo entuziastais moliūgų alėjoje, oranžinį gražuolį padėjo ir savivaldybės meras Povilas Isoda kartu su patarėja Agne Pavelčikiene.

Ypatingai didele skaptuotų moliūgų gausa nustebino Marijampolės lopšelis-darželis „Rūta“, kurio bendruomenė jau greitu metu šviečiančią moliūgų alėją papuoš 30 išradingai skaptuotų moliūgų, 20 oranžinių daržovių jau dovanojo Ryto pagrindinės mokyklos 2B klasės mokiniai. Didžiausią moliūgą į moliūgų alėją tiesiogine to žodžio prasme atvilko VšĮ Marijampolės senjorų ir neįgaliųjų dienos centras „Židinys“.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite