Angle down Atgal

Po variklio dangčiu ir automobilio sėdynėse vilnietis slėpė 9 rūšių cigaretes

Lavoriškių punkte pasieniečiai sulaikė vilnietį, iš Baltarusijos automobilio „Ford Galaxy“ slėptuvėse gabenusį daugiau kaip 600 pakelių kontrabandinių cigarečių. Jų asortimentas itin įvairus – net 9 pavadinimų rūkalai.

Antradienį VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Lavoriškių kontrolės punkte pasieniečiai tikrino iš Baltarusijos važiavusį automobilį „Ford Galaxy“ lietuviškais valstybiniais registracijos numeriais.

Jį vairavęs 50-ies vilnietis VSAT pareigūnams pateikė tvarkingus asmens bei transporto priemonės registracijos dokumentus. Pasieniečiams kilo įtarimų, kad mašina gali būti gabenamas nelegalus krovinys, todėl automobilis buvo patikrintas rentgeno įrenginiu.

Paaiškėjo, kad po variklio dangčiu esančiose bei galinių sėdynių konstrukcinėse ertmėse yra išslapstyta net 9 rūšių kontrabandinių cigarečių. Iš viso VSAT pareigūnai ištraukė 660 pakelių cigarečių "NZ Gold", "QueenSuperslims", "LM Blue Label", "Parliament Aqua Blue", "Minsk Capital Qs", "Fest-7", "King Onyx", "Parker and Simpson" ir "Winston Blue Superslims" be akcizo ženklų. Taip pat apžiūros metu pasieniečiai aptiko paslėptą litrinį butelį su užrašu "Stock 84”.

Dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką vilniečiui Lavoriškių pasieniečiai pradėjo administracinės bylos teiseną. Ją nagrinės Vilniaus apylinkės teismas. Už tai vairuotojui gresia bauda nuo 1820 iki 4000 eurų, taip pat gali būti konfiskuotas automobilis.

Vairuotojas paleistas jam įteikus šaukimą į atvykti teismą. „Ford Galaxy“ saugomas Lavoriškių pasienio kontrolės punkte.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite