Angle down Atgal

Po pirmojo rato - intriga turnyrinės lentelės viršuje

Rugpjūčio 31-ą dieną startavo „Šiaulių futbolui - 95-eri!" 2020 m. LFF III lygos Šiaulių apskrities „Splius" taurei laimėti pirmenybių antrasis ratas.

Pirmąjį ratą vaikavo rungtynės, kuriose buvo užfiksuotas neeilinis rezultatas. Rezultatu net 11:3 pergalę šventė antroje pirmenybių vietoje esantis Kelmės futbolo klubas „Kražantė", ši ekipa įveikė Pakruojo sporto centro futbolininkus. Šiose rungtynėse Deividas Dargužas pelnė net šešis įvarčius bei taip dar labiau įsitvirtindamas lygos rezultatyviausių žaidėjų sąraše. Jis savo kraityje, po pirmojo rato, turi jau net dvidešimt penkis tikslius smūgius.

Antroje vietoje esantis Kęstutis Kucevičius šiame sezone pelnė trylika, o jo atstovaujama FC „Saulininkas" ekipa pirmenybėse iš žaistų devynerių rungtynių turi aštuonias pergales bei su 24 taškais pirmauja pirmenybėse.

Antroje turnyrinės lentelės vietoje - Kelmės futbolo klubo „Kražantė" (21 tšk.). Nuo jų nedaug atsilieka ir intrigą turnyrinės lentelės viršuje palaiko Kuršėnų futbolo klubas „Venta" (19 tšk.), Pakruojo sporto centras (18 tšk.) bei „ŠSPC- Radviliškis B" (17 tšk.).

Antroje turnyrinės lentelės dalyje komandos jau sužaidusios ir pirmąsias antro rato rungtynes - šeštoje vietoje žengia FK „Akmenė"-SC (12 tšk.), septinti - FK „Fanai" (9 rungtynės, 11 tšk.). Aštuntoje vietoje rikiuojasi „Adiada" (9 tšk.), devinti - Pakruojo „Kruoja-Kupsc" (5 tšk.), o paskutinėse vietoje taškų savo sąskaitoje dar neturintis FK „Savanoris".

Po pirmojo rato rungtynių su www.saff.lt puslapiu savo mintimis apie šių metų sezoną pasidalino pirmenybių lyderės FC „Saulininkas" komandos kapitonas Tomas Klibavičius.

- Tomai, Jūsų komanda pirmąjį ratą užbaigė šiek tiek netikėta nata, pirmą kartą šiame sezone patirta nesėkmė prieš „Kražantės" futbolininkus, kaip vertinate savo komandos pasirodymą pirmame rate?

- Nepaisant pralaimėjimo prieš lentelės kaimynus Kelmėje, sezono pradžią ir visą pirmą ratą vertiname labai teigiamai. Iki pat sezono pradžios nežinojome kiek ir kokių žaidėjų turėsime savo sudėtyje - vieni išėjo žaisti į aukštesnes lygas, kiti - sėkmingai grįžo išsigydę traumas ir vėl susitiprino komandą. Kaip sakoma, apetitas kyla bevalgant, todėl po sėkmingo pirmojo rato, tikslas - likti lentelės viršuje ir baigiantis čempionatui.

- Kokios nuomonės apie lygą esate šiemet? Ar esate patenkinti suteikiamomis sąlygomis mėgėjams?

- Šiemet sezonas skiriasi nuo prieš tai buvusių, smagu, kad kaip ir pernai turime čempionate tiek daug komandų ir visos jos - panašaus lygio, todėl kiekvienose rungtynėse reikia kovoti iki pat galutinio teisėjo švilpuko. Mano galva, turime labai geras sąlygas varžytis bei sportuoti. Nedaug apskričių apskritai turi čempionatus 11x11 formatu, o šiemet prie visa to dar ir atidarytas naujas dirbtinės dangos stadionas, kuriame ir sužaidžiame daugiausiai rungtynių. Taip pat noriu pasidžiaugti, kad lygoje turime ir daug jaunų ir savo darbą gerai atliekančių teisėjų, kurių anksčiau tiek neturėjome. Esame megėjai, bet turime tikrai labai geras sąlygas tiek treniruotėms, tiek rungtynėms. Dėl viso to reikėtų, manau, padėkoti mūsų ŠAFF valdybai už skiriamą didelį dėmesį mėgėjams.

Antrasis pirmenybių ratas jau startavo, todėl kviečiame sekti informaciją www.saff.lt puslapyje bei atvykti į stadionus ir palaikyti savo mėgstamas komandas!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite