Angle down Atgal

Po Kryžių kalno atlaidų – nusivylę

Praėjusį savaitgalį tikintieji rinkosi į Kryžių kalną, kur vyko kasmečiai Kryžių kalno atlaidai. Deja, ne visi po jų išvyko nurimę ir palaimingos nuotaikos. „Etaplius“ redakcija sulaukė šiauliečio skambučio – vyriškis piktinosi, kad atlaidus apkartino susiklosčiusi situacija dėl grįžimo į namus „Busturo“ autobusu.

Teko ilgai laukti

„Kodėl „Busturas“ neturi žmogiškumo?“ – klausė skaitytojas, paskambinęs į redakciją. Vyras sekmadienį dalyvavo Kryžių kalne vykusiose šv. Mišiose. Deja, pasak jo, po Mišių teko smarkiai nusivilti: „Mes valandą laukėme atvykstančio autobuso. O buvo karšta, švietė saulė…“ Jis stebisi, kodėl žmonės buvo priversti kaitroje laukti tiek ilgai – nuo 16.30 iki 17.30 val.

Nusivilti teko ir darsyk – jau vykstant autobusu namo. Šiaulietis sako, kad iš Kryžių kalno keleivius namo vežęs „Busturo“ vairuotojas visus paleido autobusų stotyje. Nors prašančiųjų sustoti ankstesnėse stotelėse, t. y. Vaidoto, Aukštosios g., tikrai buvo. „Vairuotojo žmonės prašė sustoti kai kuriose stotelėse, kurios arčiau jų gyvenamųjų namų, bet vairuotojas nestojo, nuvežė į autobusų stotį. Neva vyskupas kaltas, nes vairuotojams buvo pasakyta vežti iš taško A į tašką B. Kodėl jie tokie šiurkštūs, ar buvo sunku paleisti anksčiau?“ – nemalonia patirtimi dalijasi vyras.

Viską derino Šiaulių vyskupija

Kreipėmės į „Busturą“ pakomentuoti situacijos. Pasak Raimondos Pelutienės, „Busturo“ Plėtros ir marketingo skyriaus vadovės, keleivių vežimas į atlaidus ir iš jų buvo vykdomas pagal Šiaulių vyskupijos užsakymą.

„UAB „Busturas“ buvo tik vežėjas pagal suderintą grafiką. Iš anksto suderintas laikas parvežimui iš Kryžių kalno į Šiaulius buvo toks: 17.10 val., 17.25 val., 17.35 val., 17.45 val.  Jei keleivis autobuso laukė nuo 16.30 val., tai logiška, kad jo nebuvo, nes anksčiausias išvežimo laikas buvo suderintas 17.10 val. Kadangi Mišios baigėsi 17.00 val., poreikio autobusus planuoti anksčiau nebuvo“, – komentuoja „Busturo“ atstovė.

Kadangi „Busturas“ teikė tik pavežimo paslaugą, natūralu, kad sustoti ne maršrute nurodytose stotelėse vairuotojai neprivalėjo. „Pagal užsakymą buvo nustatytas ir suderintas toks konkretus maršrutas su nurodytomis įlipimo ir išlipimo vietomis. Kadangi tai nėra reguliarus miesto maršrutas, vairuotojas vežė pagal suderintą išvykimo ir atvykimo vietą“, – sako R. Pelutienė.

comment Skaitytojų komentarai (8)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite