Angle down Atgal

Po 13-osios Suvalkijos gimnazijų matematikos olimpiados

Gruodžio pradžioje Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijoje įvyko 13-oji Suvalkijos gimnazijų matematikos olimpiada. Kaip ir kasmet linksmas ir susijusias su Suvalkijos kraštu olimpiados užduotis paruošė Vilniaus universiteto dėstytojas dr. R. Kašuba.

Renginio pradžioje savo mokyklas pristatė mokiniai iš Pilviškių „Santakos“, Kybartų Kristijono Donelaičio, Šakių „Žiburio“, Vilkaviškio „Aušros“, Marijampolės marijonų, Sūduvos ir Rygiškių Jono gimnazijų. Taip pat buvo galima apžiūrėti matematinių darbų parodą, skirtą artėjančiam valstybės šimtmečiui paminėti.

Tuo metu, kai olimpiados dalyviai sprendė užduotis, I Ė gimnazijos klasės mokiniams vyko integruota matematikos-istorijos pamoka, kurią vedė Rygiškių Jono gimnazijos matematikos mokytoja ekspertė Eglė Danielienė ir istorijos mokytoja metodininkė Rita Bobinienė. Pamoką stebėję moksleivius atlydėję matematikos mokytojai gėrėjosi gimnazistų darbu su planšetiniais kompiuteriais, gebėjimu susieti istoriją ir matematiką.

Olimpiados nugalėtojai tapo iš Sūduvos gimnazijos Paulina Kilnaitė (III vieta, 4 kl.), iš Marijonų gimnazijos Dovydas Rutkauskas (I vieta, 1 kl.) ir Gabija Samušytė (III vieta, 1 kl.), iš Rygiškių Jono gimnazijos Augustė Vaznytė (I vieta, 4 kl.), Kotryna Jankauskaitė (II vieta, 2 kl.), Milda Stachnevičiūtė (II vieta, 3 kl.), Paulius Subačius (II vieta, 4 kl.), Mykolas Kralikas (III vieta, 1 kl.) ir Edvinas Anelauskas (III vieta, 2 kl.), iš Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos Antanas Savokaitis (III vieta, 3 kl.) ir Vilmantas Runas (III vieta, 4 kl.), iš Kybartų K. Donelaičio gimnazijos Miglė Rickevičiūtė (I vieta, 2 kl.) ir Skaistė Vaitkevičiūtė (II vieta, 1 kl.), iš Šakių „Žiburio“ gimnazijos Tomas Ignatavičius (I vieta , 3 kl.) ir Gustė Žukauskaitė (II vieta, 3 kl.).

Moksleiviai ir jų mokytojai džiaugiasi įgyta patirtimi, suprasdami, kad dar yra kur tobulėti gilinant žinias ne tik matematikos, bet ir istorijos srityse.

Raminta JACKAUSKAITĖ,

Rygiškių Jono gimnazijos 3 klasės mokinė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite