Angle down Atgal

Plūstelėjusi šiluma naikins žiemišką peizažą

Šiomis dienomis į Lietuvą brausis orų permainos.

Šiandien temperatūra visą dieną palaipsniui kils. Numatoma visa puokštė kritulių:  iš pradžių per šalį keliaus sniegas, o antroje dienos pusėje vietomis numatoma šlapdriba, vakarinėje ir pietvakarinėje šalies dalyje dienai baigiantis temperatūra jau bus silpnai teigiama, čia pradės lyti. Tiek pėstiesiems, tiek vairuotojams vakare teks pasisaugoti – bus slidu. Vietomis pustys.

Po pietų Vilniuje temperatūra svyruos apie –6, Kaune apie –3 laipsnius šalčio. Šiauliuose ir Panevėžyje bus apie –5, Klaipėdoje apie nulį. Tačiau termometrų stulpeliai kils ir toliau.

Ketvirtadienio naktį šiluma toliau skinsis kelią per Lietuvą.

Vidurnaktį vakariniuose, pietvakariniuose šalies rajonuose bus vienas kitas laipsnis šilumos, tuo tarpu šiaurės rytinėse šalies vietovėse dar šals iki –8–4 laipsnių. 

Visgi, ryte jau daug kur vyraus silpnai teigiama temperatūra, vietomis bus apie nulį. Nakties valandomis daugelyje vietovių numatomi mišrūs krituliai, keliuose bus slidu.

Ketvirtadienio dieną krituliai iškeliaus iš Lietuvos, vyraus nepastovus debesuotumas. Pūs apysmarkis pietų, pietvakarių krypties vėjas. Vietomis išliks slidžių kelių pavojus. Šalyje įsivyraus teigiama temperatūra.

Atodrėkis darys savo: snieguotas peizažas nyks, teks pasisaugoti ir nevaikščioti greta pastatų – nuo stogų gali slinkti susiformavusios sniego ir ledo kepurės, tai gali būti pavojinga.

Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje oras šils iki 3, Šiauliuose iki 2 laipsnių. Klaipėdoje bus apie 4 laipsnius šilumos.  

Penktadienį gausesnių kritulių nenumatoma, bus debesuota su pragiedruliais. Laikysis gūsingas pietų krypties vėjas. Naktį paspaus silpnas šaltukas, bus slidu. Dieną vėl numatoma šiluma.

Gismeteo.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite