Angle down Atgal

Plūstelėjus šilumai vairuotojams teks gerokai pasisaugoti

Šiomis dienomis orų pokyčiai ne tik naikins baltą žiemos peizažą, bet ir privers vairuotojus bei pėsčiuosius būti itin atidiems. Dienomis numatoma teigiama temperatūra, tačiau vakarais, naktimis ir rytais ji nukris, tad formuosis plikledis. Kai kur keliuose papildomų sunkumų kels ir tvyrosiantis rūkas.

Šiandien dieną šalyje numatoma teigiama temperatūra, vyraus atlydys. Krituliai trauksis iš Lietuvos, numatomi pragiedruliai. Pūs apysmarkis pietų, pietvakarių krypties vėjas. Vilniuje ir Šiauliuose dieną bus apie 2, Kaune ir Panevėžyje apie 3 laipsnius šilumos. Klaipėdoje oras sušils iki 4 laipsnių. Vakare vietomis bus apie nulį, tad keliai virs čiuožyklomis.

Penktadienio naktį kritulių nenumatoma, vyraus pragiedruliai. Keliuose teks būti itin atidiems – kelius slidins plikledis. Kai kur matomumą apribos tvyrantis rūkas. Temperatūra šalyje svyruos tarp –2–0 laipsnių šalčio, prie jūros bus apie 2 laipsnius šilumos. Dienos metu vyraus permainingas debesuotumas, kritulių tikimybė menka. Išsilaikys neramus pietų krypties vėjas. Vilniuje termometrai fiksuos 2, Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje 3 laipsnius šilumos. Klaipėdoje bus apie 4 laipsnius šilumos.

Šeštadienio naktį temperatūra priartės prie nulio, bus slidu. Tvyros rūkas. Dienos metu bus debesuota su pragiedrėjimais. Po pietų vietomis, daugiausia vakarinėse ir šiaurės vakarinėse šalies vietovėse, pasirodys krituliai. Pūs vidutinio stiprumo pietų, pietryčių krypties vėjas. Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje oras šils iki 3, Šiauliuose iki 2 laipsnių. Klaipėdoje bus apie 4 laipsnius šilumos.

Sekmadienio naktį sustiprės pietų, pietvakarių krypties vėjas. Vietomis, didesnė tikimybė, kad vakarinėje šalies dalyje vyraus krituliai. Temperatūra rytą daug kur svyruos apie nulį. Dienos metu vėjas silps, o termometrų stulpeliai jau taip aukštai nekils, šiluma bus kuklesnė, o vakare ims šalti. Vilniuje ir Šiauliuose oras šils iki 1, Kaune ir Panevėžyje iki 2 laipsnių. Klaipėdoje vyraus 3 laipsnių šiluma.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, pirmadienio naktį vyraus silpnas šaltukas, o dieną kukli šiluma. Daug kur numatomi mišrūs krituliai. Antradienį ir trečiadienį vyraus panašūs orai, o antroje savaitės pusėje galime sulaukti didesnio atšalimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite