Angle down Atgal

Plieniniai nervai: kas iš Zodiako ženklų atspariausias stresui?

Nedaug žmonių gali pasigirti savo tvirtybe ir stipriais nervais. Astrologai nurodo keturis Zodiako ženklus, kurie būna sunkiausiai išmušami iš pusiausvyros.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jautis – moraliai tvirtas, todėl niekada nesiblaško ir nepradeda siautėti dėl emocinio perdegimo. Jis neparodo kitiems, kas dedasi jo viduje, ir nesiskundžia dėl savo problemų.

Kai Jautis kenčia stiprų spaudimą iš visų pusių, jis vis tiek išlieka darbingas. Jeigu gyvenime įvyksta nenumatyta situacija, jis laikosi laukimo pozicijos. Kai situacija stabilizuojasi, jis gali toliau tęsti savo ritmingą gyvenimą.

Jautį sunku priversti nervintis. Jeigu jo kantrybės taurė trūks, tai galima tikėtis pykčio protrūkio, kuris gana greitai nurims. Išsaugoti stiprius nervus Jaučiui padeda jo sugebėjimas reguliariai kaitalioti darbą ir poilsį. Jis stengiasi nepersitempti, per daug nenuvargti ir visada pasinaudoti poilsio galimybe. Jį galima laikyti tingiu ir flegmatišku. Greičiausiai jis pailsi gamtoje, bendraudamas su artimais žmonėmis.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Galima tik pavydėti Ožiaragiui stiprios nervų sistemos. Jis sugeba taip meistriškai slopinti savo emocijas, kad kitiems atrodo šaltas ir bejausmis. Ožiaragio paslaptis: jis ignoruoja viešąją nuomonę ir žengia toliau savo keliu.

Ekstremaliose situacijose jis niekada nepraranda blaivaus proto, todėl sugeba priimti racionalų sprendimą. Unikalus sugebėjimas greitai pereiti iš susijaudinimo būklės į ramybės būseną, padeda jam priešintis stresui. Su metais jis išsiugdo ištvermę, kantrybę ir savitvardą, todėl gali oriai pakelti sunkias situacijas. Kad atgautų jėgas, jam reikia praleisti laisvalaikį savo brangių žmonių apsuptyje.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklėms taip pat pasisekė, kad turi stiprią nervų sistemą. Tiesa, po apsimestine ramybe jų sieloje slepiasi neryžtingumas ir abejonės. Kad galėtų mėgautis gyvenimu, joms reikia ramybės ir harmonijos. Joms svarbu, kad viskas klostytųsi pagal planą ir nebūtų jokių nenumatytų staigmenų. Jos sugeba paprasčiausiai atsiriboti nuo erzinančių situacijų.

Savo filosofiniu požiūriu į gyvenimą Svarstyklės saugo savo nervų sistemą. Jos stengiasi be didelių emocijų išgyventi pakilimus ir smukimus, niekada nekelia isterijų viešoje vietoje ir nepuola į kraštutinumus, stengiasi išsaugoti sveiką protą ir loginį mąstymą. Jos įsitikinusios, kad nereikia karščiuotis ten, kur problemas galima išspręsti ramiai.

Jeigu darbas atima per daug jėgų, tai Svarstyklės gali nusivilti. Tada jos atsiribos nuo visko, kas jas džiugino anksčiau. Atkurti vidinę pusiausvyrą joms padeda muzika, pasivaikščiojimai dviese ar mėgstamų laidų žiūrėjimas.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelė iš prigimties apdovanota stipria nervų sistema, kuri padeda jai išgyventi visą chaosą ir įvesti jame tvarką. Kartais ją apima liūdesys dėl to, kad pasaulis nėra tobulas. Susikaupusi ji gali nuveikti grandiozinius darbus, nes yra kantri, gerai susikoncentruojanti ir atkakli.

Mergelė niekada neparodo savo audringų emocijų. Jai galima tik pavydėti ištvermės ir šaltakraujiškumo. Ji labai retai įsivelia į konfliktus, visada stengiasi kontroliuoti save ir neprarasti savitvardos.

Mergelė greitai prisitaiko prie naujų aplinkybių. Kad pavargusi nervų sistema atsigautų, Mergelei reikia kuriam laikui persijungti nuo savo darbo prie tokio užsiėmimo, kuriam reikalingas ramus sėdėjimas, pavyzdžiui, prie kruopštaus darbo, rankdarbio ar smulkaus meistravimo.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite