Sportas2018 m. Spalio 12 d. 19:51

Plaukikai A. Pavlidis ir K. Teterevkova pateko į jaunimo olimpinių žaidynių finalus

Lietuva

56251

Du Lietuvos plaukikai penktadienį iškovojo kelialapius į Buenos Airėse (Argentina) vykstančių trečiųjų vasaros jaunimo olimpinių žaidynių finalus.

Į vaikinų 200 m plaukimo nugara rungties finalą žengė 16-metis Arijus Pavlidis. Jis atrankoje finišavo per 2 min. 2,11 sek. ir užėmė septintąją vietą.

Greičiausiai plaukė šiose žaidynėse dominuojantis rusas Klimentas Kolesnikovas (1.59,86).

Kitas lietuvis - 18-metis Alanas Tautkus (2.06,00) - tarp 24 atrankos dalyvių liko 18-as ir į finalą nepateko.

Merginų 200 m plaukimo krūtine rungties atrankoje 16-metė K. Teterevkova (2.31,36) buvo aštunta ir pelnė paskutinį bilietą į finalą. Lietuvos plaukikė Argentinoje iškovojo bronzos medalį perpus mažesniame nuotolyje.

Tuo tarpu 50 m distancijoje jaunimo olimpine čempione tapusi 18-metė Agnė Šeleikaitė (2.35,02) šįkart liko 22-oje pozicijoje tarp 36 dalyvių.

Mišrios estafetės 4x100 m kompleksiniu būdų atrankoje Lietuvos komanda (A. Tautkus, K. Teterevkova, A. Šeleikaitė ir A. Pavlidis) finišavo per 4 min. 4,02 sek. ir užėmė 18-ąją vietą.

Atrankoje dalyvavo 27 komandos, o į finalą pateko aštuonios.

Finaliniai plaukimai vyks penktadienį vakare.