Angle down Atgal

Planuotų aikštelių atliekų konteineriams pernai Kaune nepavyko įrengti

Užtrukus derinimams su atsakingomis institucijomis, dėl COVID-19 karantino apribojimų pernai miesto savivaldybei teko pavėlinti komunalinių atliekų aikštelių projektavimo darbus.

Šiuo metu, pasak Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Viliaus Šiliausko, jau parengtas projektas, o sutvarkyti viešųjų pirkimų dokumentai perduoti derinti Aplinkos projektų valdymo agentūrai. Per 2021-uosius planuojama įrengti 50 aikštelių. Tai bus atlikta antruoju Kauno mieste įgyvendinamo projekto „Komunalinių atliekų konteinerių aikštelių projektavimas ir įrengimas“ etapu.

Mieste rūpinamasi ne tik aplinkos švara bei tvarka, bet ir grožiu. Per 2020 metus apželdinta ir prižiūrėta apie 22 000 kv. m vienmečių ir daugiamečių gėlynų, iškirsta ar apgenėta 210 177 medžiai ir krūmai. Tęsiama 12-os apželdintų žiedinių sankryžų daugiamečių gėlynų priežiūra (iš viso apie 22 500 kv. m). Tai išvardinta viešai skelbiamoje Savivaldybės administracijos vadovo veiklos ataskaitoje, kuriai artimiausiame miesto tarybos posėdyje balandžio antroje pusėje turėtų pritarti vietos politikai.

ELTA yra skelbusi apie tebesitęsiančią Kauno parkų rekonstrukciją, taip pat ir apie su kitu rangovu šių metų kovą atnaujintus darbus Santakos parke. Bendrovė „Autokausta“ šiemet čia numato atlikti apie 70–80 proc. visų projekte suplanuotų darbų.

Jau sudaryta rangos darbų sutartis ir su UAB „HSC Baltic“ dėl Neries krantinės sutvarkymo, ir šiame objekte per šiuo metus žadama atlikti apie 60-70 proc. darbų. Kiti miesto viešųjų erdvių tvarkytojai pavasarį pradėjo darbuotis Žaliakalnyje, atnaujindami K. Petrausko ir M. Jankaus gatvių sankryžos skverą.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite