Angle down Atgal

Pirmosios spalio dienos avarijose nukentėjo keturi žmonės

Per vakar dieną Kaune užregistruotos trys avarijos, kurių metu nukentėjo keturi žmonės, pranešė Lietuvos kelių policijos tarnyba.

Apie 15.30 val. Kaune, Savanorių prospekte, nuo P. Lukšio g. link Pakraščio g. važiavo automobilis „Nissan Qashqai”, (registruotas Didžiojoje Britanijoje), vairuojamas 51 m. vyro, kuris, sukdamas į kairę, nepraleido ir susidūrė su priešinga kryptimi tiesiai važiavusiu automobiliu „Volvo V70”. Po susidūrimo automobilis „Nissan” užvažiavo ant žalios vejos ir galine dalimi atsitrenkė į medį. Eismo įvykio metu nukentėjo ir į Kauno klinikas buvo pristatyti du automobilio „Nissan” keleiviai, 9-erių berniukas ir 40-metė moteris.

Panašiomis aplinkybėmis Kaune įvyko dar vienas eismo įvykis, kuomet išvažiuodamas iš prekybos centro teritorijos, automobilis „Mercedes Benz“, sukdamas į kairę, nepraleido tiesiai pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „Nissan Murano“, šio vairuotoja buvo nežymiai sužeista.

Beveik tuo pačiu metu, 19.40 val., Kaune, P. Lukšio g., prie maršrutinio transporto sustojimo vietos, troleibusas kliudė ant kelio sėdėjusį vyriškį. Vyras buvo blaivus, nesegėjo jokių šviesą atspindinčių elementų, todėl tamsoje, lyjant, buvo nematomas.

Parengta pagal Lietuvos kelių policijos tarnybos informaciją

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite