Sportas2017 m. Rugsėjo 22 d. 12:01

Pirmosios sezono rungtynės sėkmės „Juventus“ neatnešė

Utena

15181

Rugsėjo 19 d. Utenos „Juventus" pradėjo savo žygį naujajame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezone. Žygis prasidėjo išvykoje Panevėžyje susitinkant su 2016–2017 m. sezono sidabro medalių laimėtoja Panevėžio „Lietkabelio" komanda.

Naujajame sezone „Juventus" komandos žaidimą strateguoja ir „vairuoja" vyr. treneris Gediminas Petrauskas. Komandoje – keturi legionieriai: įžaidėjas amerikietis Anthony Irelandas, krašto puolėjas suomis Carl Lindbom, vidurio puolėjas amerikietis LaRon Dendy ir lengvasis krašto puolėjas amerikietis Jonte Flowers. Į komandą sugrįžo anksčiau žaidę Arvydas Šikšnius (krašto puolėjas), Laurynas Samėnas (gynėjas), Simas Buterlevičius (atakuojantis gynėjas). Kiti komandos žaidėjai įžaidėjas Dovis Bičkauskis, atakuojantis gynėjas Tautvydas Paliukėnas, krašto puolėjas Karolis Guščikas, gynėjas Jonas Zakas, vidurio puolėjas Mindaugas Kupšas.

Prieš prasidedant rungtynėms buvo pristatytas naujasis LKL generalinis rėmėjas. Juo tapo lažybų bendrovė „Betsafe". Taip pat buvo pristatytas ir naujasis LKL ženklas.

„Juventus" krepšininkai susitikimą su „Lietkabeliu" pradėjo viltingai: pirmieji metimai į penvėžiečių krepšį krito nuo trijų taškų linijos. Jų autorius – šoklusis Anthony Irelandas. Abu pirmuosius kėlinius „Juventus" iniciatyvos nepaleido iš savo rankų: panevėžiečiai turėjo vytis uteniškius, tai priartėdami, tai išlygindami rezultatą. Antrojo kėlinio pabaigą paženklino neįtikėtinai fantastiškas metimas iš vidurio aikštės paskutinę kėlinio sekundę, kurį atliko tas pats Anthony Irelandas, persvėręs rezultatą „Juventus" naudai 45:44.

Antroje rungtynių dalyje viskas apsivertė aukštyn kojom: dabar savo varžovus turėjo vytis „Juventus" krepšininkai. Panevėžiečiai į priekį išsiveržė pačioje trečiojo kėlinio pradžioje. Nuo uteniškių „Lietkabelis" buvo nutolęs ir 6-ių, ir 10-ies taškų skirtumu. Nors „Juventus" nepasidavė ir buvo sumažinęs skirtumą iki minimumo 55:56, bet pasivyti „Lietkabelio" taip ir neįstengė. Pergalės šokį šoko panevėžiečiai, įveikę „Juventus" rezultatu 92:85.

Daugiausia taškų uteniškiams pelnė Arvydas Šikšnius (16) ir Anthony Irelandas (15). 9 įmetė Mindaugas Kupšas, 8 – LaRon Dendy, po 7 – Simas Buterlevičius, Carl Lindbom, Karolis Guščikas ir Jonte Flowers.

Antrosios „Juventus" rungtynės vyks rugsėjo 23 d. Utenos daugiafunkciame sporto centre uteniškiai susitiks su „Lietuvos rytu". Kviečiame uteniškius palaikyti savo komandą.