Angle down Atgal

Pirmą kartą Panevėžyje – sporto festivalis

Šiandien Kultūros ir poilsio parke vyksta sporto festivalis „#AktyvuokSave“. Čia panevėžiečiai ir miesto svečiai gali susipažinti su įvairiomis sporto šakomis ir tiesiog vietoje jas išbandyti.

Sveikinu visus, susirinkusius į pirmą tokį sporto festivalį Panevėžyje. Matydamas, koks didelis būrys sportininkų ir juos palaikančių šiandien susirinkę čia, dar kartą įsitikinu, kad esame sportininkų miestas ir kad sporto renginių mums niekada nebus per daug. Dėkoju festivalio iniciatoriams už puikią idėją ir jos įgyvendinimą. Tegul toks festivalis tampa gražia Panevėžio tradicija. Geros nuotaikos ir įdomaus šeštadienio Jums visiems“, - palinkėjo Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Iki pat vakaro vyksiančiame festivalyje bus galima apžiūrėti sportinius automobilius, profesionalią drift lenktynininkų treniruotę, automobilių garso aparatūros varžybas, dalyvauti krepšinio, futbolo ar tinklinio 3x3 turnyruose, karatė ir savigynos treniruotėje, lindy hop'o pamokose, masinėse treniruotėse, diskgolfo varžybose, žygiuose ir meditacijose. Taip pat bus galima išmėginti jėgas NBA2k21 ir Fifa turnyruose. Mažieji festivalio dalyviai laukiami specialiai jiems įrengtoje vietoje, bus kurioje vyks įvairios veiklos.

Renginį organizuoja VšĮ Aukštaitijos krepšinio mokykla, įėjimas į jį nemokamas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite