Angle down Atgal

Pilviškių „Santakos“ gimnazijoje vyko dainos užsienio kalba konkursas–festivalis

Rugsėjo 25 d. Pilviškių „Santakos“ gimnazijoje vyko Vilkaviškio rajono savivaldybės mokinių dainos užsienio kalba konkursas-festivalis, skirtas Europos kalbų dienai paminėti, kurio tikslas – lavinti mokinių saviraišką, kūrybiškumą, bendravimą, skatinti domėjimąsi įvairių tautų kalbomis ir kultūra.

Konkurse-festivalyje dalyvavo 48 atlikėjai iš 9 ugdymo įstaigų.

Dalyviai buvo skirstomi į 3 amžiaus grupes pagal atlikimo pobūdį ir vertinami pagal šiuos kriterijus:

1) Užsienio kalbos taisyklingumas, sklandumas, tarimas;

2) Dainos atlikimas (intonavimas, interpretavimas, muzikalumas, dinamika);

3) Pasirodymo išpildymas (originalumas, išskirtinumas, sceninis įvaizdis, sceninis judesys, kūrinio nuotaika).

Programos pagrindą sudarė anglų kalba atliekamos dainos.

Kol vertinimo komisija skaičiavo balus, konkurso-festivalio dalyviai buvo vaišinami gardžiais pyragaičiais, saldainiais, kvapnia arbata, obuoliais, skambėjo grupės „Sound storm“ atliekamos dainos.

Laureatėmis tapo solistės Gerda Pečkytė iš Alvito mokyklos-daugiafunkcio centro (mokytoja Rasa Arlauskienė), Gabrielė Kuliešiūtė iš Kybartų ,,Saulės“ progimnazijos (mokytoja Vilija Gaurienė) ir Žyginta Jašinskaitė iš Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos (mokytoja Aušrinė Gžibovskienė.

Vertinimo komisiją taip pat sužavėjo merginų tercetas: Asmera Bulonaitė, Viltė Ūsaitė, Karilė Kriaučeliūnaitė iš S. Nėries pagrindinės mokyklos (mokytoja Edita Linkevičienė), merginų duetas: Emilija Klimašauskaitė ir Ieva Andriulionytė Vilkaviškio „Aušros“ gimnazija (mokytoja Daiva Česnienė) ir merginų vokalinis ansamblis iš Gražiškių gimnazijos (mokytojos Nina Žemaitienė ir Vilma Brazauskienė). Šioms atlikėjoms Švietimo, kultūros ir sporto skyrius įteikė prisiminimo dovanėles.

Dėkojame Pilviškių „Santakos“ gimnazijos administracijai, muzikos ir anglų kalbos mokytojoms, už svetingumą, nuoširdų, malonų priėmimą, o už įamžintas akimirkas tariame ačiū IV gimn. kl. mokinei Vitalijai Reinartaitei.

Muzikos mokytojų metodikos būrelio pirmininkė Vilma Brazauskienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite