Angle down Atgal

Piešinių konkursas ,,Saugi gatvė – saugus aš“

Balandžio 6-oji Lietuvoje kasmet minima kaip Saugaus eismo diena. Šia proga kvietėme Alytaus miesto mokyklų pradinių klasių mokinius dalyvauti piešinių konkurse ,,Saugi gatvė – saugus aš“, kurį organizavo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Alytaus apskr. VPK) Kelių policijos skyrius ir Suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos Saugaus eismo klasė. Piešiniuose pasirinkta piešimo technologija prašėme vaizduoti saugią gatvę, saugų elgesį gatvėje, saugos diržų, atšvaitų, šalmų dėvėjimą ir pan.

Juk kelyje mus visus vienija bendras tikslas – saugumas.

Renginio metu buvo perduotas Alytaus apskr. VPK viršininko Alvydo Jurgelevičiaus sveikinimas visiems konkurse dalyvavusiems vaikams ir padėka jų pedagogams, kurie ugdo ir lavina mūsų jaunąją kartą. Jis džiaugėsi, kad vaikai ne tik parodė savo kūrybiškumą, bet ir puikias žinias apie saugų eismą.

Kelių policijos viršininkas Andrius Rupeikis kartu su Saugaus eismo klasės koordinatoriumi Dobilu Kurtinaičiu apdovanojo gražiausių piešinių autorius, kurie laimėjo prizines vietas. Šiame konkurse pralaimėjusių nebuvo, todėl kitiems konkurso dalyviams buvo įteikti dalyvio diplomai ir simbolinės dovanėlės.

Vaikai ekrane apžiūrėjo visus konkurso piešinius, bendravo su pareigūnais ir fotografavosi su visų gerai pažįstamu bičiuliu Amsium.

Alytaus apskrities policija linki saulėto ir saugaus pavasario :)

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite