BC „Pieno žvaigždės“ nuotr.
Angle down Atgal

„Pieno žvaigždės“ draugiškų rungtynių maratoną pradėjo triuškinančia pergale

Pasiruošimą sezonui tęsianti Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšinio komanda pergale pradėjo draugiškų rungtynių maratoną. Anykščiuose vykusioje dvikovoje Gedimino Petrausko kariauna užtikrintai 83:53 (22:12, 14:15, 20:13, 27:13) nugalėjo Maskvos „Runa“ klubą.

Dvikovą sėkmingiau pradėjo pasvaliečiai ir greitai įgijo dviženklį pranašumą (22:12), o prieš pertrauką pirmavo 36:27. Pauliaus Petrilevičiaus vedamos „Pieno žvaigždžės“ antroje mačo dalyje įjungė aukštesnę pavarą ir pranoko varžovus iš Rusijos 83:53.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs P. Petrilevičius per 23 minutes pelnė 16 taškų, atkovojo 8 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Edgars Lasenbergs surinko 13 taškų, Sergejus Pavlovas pridėjo 12 taškų ir 8 atkovotus kamuolius.

Po mačo Anykščiuose pasvaliečiai išvyksta į „Wind Basket 2019“ turnyrą Liepojoje, kur rugsėjo 5-8 dienomis varžysis su ekipomis iš Latvijos, Rusijos, Baltarusijos ir Rumunijos.

„Pieno žvaigždės“ Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezoną pradės rugsėjo 21 dieną dvikova Vilniuje su vietos „Rytu“.