„Pieno žvaigždės“ draugiškų rungtynių maratoną pradėjo triuškinančia pergale

BC „Pieno žvaigždės“ nuotr.

Brigita ŠliužaitėŠaltinis: Etaplius.lt

97735

Pasiruošimą sezonui tęsianti Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšinio komanda pergale pradėjo draugiškų rungtynių maratoną. Anykščiuose vykusioje dvikovoje Gedimino Petrausko kariauna užtikrintai 83:53 (22:12, 14:15, 20:13, 27:13) nugalėjo Maskvos „Runa“ klubą.

Dvikovą sėkmingiau pradėjo pasvaliečiai ir greitai įgijo dviženklį pranašumą (22:12), o prieš pertrauką pirmavo 36:27. Pauliaus Petrilevičiaus vedamos „Pieno žvaigždžės“ antroje mačo dalyje įjungė aukštesnę pavarą ir pranoko varžovus iš Rusijos 83:53.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs P. Petrilevičius per 23 minutes pelnė 16 taškų, atkovojo 8 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Edgars Lasenbergs surinko 13 taškų, Sergejus Pavlovas pridėjo 12 taškų ir 8 atkovotus kamuolius.

Po mačo Anykščiuose pasvaliečiai išvyksta į „Wind Basket 2019“ turnyrą Liepojoje, kur rugsėjo 5-8 dienomis varžysis su ekipomis iš Latvijos, Rusijos, Baltarusijos ir Rumunijos.

„Pieno žvaigždės“ Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezoną pradės rugsėjo 21 dieną dvikova Vilniuje su vietos „Rytu“.