Angle down Atgal

Pėstįjį partrenkęs V. Matijošaitis žada darbo metu pats nebevairuoti

Antradienį pėstįjį partrenkęs Kauno meras Visvaldas Matijošaitis žada darbo metu pats nebevairuoti.

„Tris metus atvažinėjau pats, bet, matyt, taip padarysiu, kad darbo metu, atvažiavęs į darbą, sėsiu į keleivio vietą“, – žurnalistams sakė Kauno meras.

„Važiuodamas pabėgi mintyse, matai per daug aplinkui, ką reikia tvarkyti“, – kalbėjo jis.

Antradienį vykdamas į darbą V. Matijošaitis ties perėja partrenkė senyvo amžiaus vyrą. Nukentėjęs pėstysis nugabentas į ligoninę, pirminiais duomenimis, jo patirti sužalojimai nėra sunkūs.

Meras sakė vykęs į darbą po to, kai senamiestyje į mokyklą nuvežė savo draugės dukrą.

„Važiavau lėtai, nes tai yra senamiestis, viena moteris perėjo per gatvę, o už perėjos, ar įstrižai ėjo, ar kaip, garbaus amžiaus vyras ir... kliudžiau. Ačiū Dievui greitis tikrai nedidelis buvo, jis nukrito ties priekiu“, – apie įvykį kalbėjo jis.

Pasak V. Matijošaičio, jis pats ėjo padėti vyrui, o pagalbą iškviesti paprašė pažįstamą, kurį pamatė netoliese.

„Aš kėliau žmogų, jo (pažįstamo – BNS) prašiau, kad skambintų telefonu, kviestų greitąją. Per tą laiką mes atsistojome, pasodinau į savo automobilį, nes oras prastas“, – pasakojo meras.

V. Matijošaitis pripažino galėjęs vyro nepastebėti.

Įvykio metu nukentėjo aštuoniasdešimtmetis vyras, jis po susidūrimo su automobiliu, mero teigimu, atsistojo pats. Vyrui buvo prakirsta kakta, jis gydomas ligoninėje.

Kauno meras per pietų pertrauką išvyko jo aplankyti.

2016 metų rudenį V. Matijošaitis taip pat pateko į incidentą, kai galbūt nepraleido pėsčiųjų perėja ėjusio žmogaus. Tuomet Kauno meras teigė, jog eismo įvykio nebuvo – pradėjus važiuoti nuo pėsčiųjų perėjos žmogus tiesiog ranka įsirėmė į jo automobilį.

Šio incidento liudininkas tada pasakojo pastebėjęs ant perėjos stovintį žmogų, pasirėmusį į juodos spalvos automobilį, ir besipiktinantį vairuotoju bei daužantį per automobilio kapotą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite