Angle down Atgal

Pertekliniai ženklai prie įstaigų

Pagalvojau, kad reiktų kada nors Gargžduose padaryti eismo ženklų reviziją. Gal geriausia proga būtų, kai įvairūs gatvių remontai eis į pabaigą.

Dabar susidaro įspūdis, kad kai kurie ženklai kadaise buvo pastatyti, o jų dabar gal per daug, gal jie ir nebeturi savo galios? Dažnai tenka Gargžduose praeiti pro buvusių bankų kiemus. Daug metų buvusiame žemės ūkio banke antrame aukšte buvo įsikūrusi rajono prokuratūra. Ją neseniai iškėlė į Klaipėdą. Apmaudu, blogai, kad pamažu viskas centralizuojama, o žmogaus poreikių nepaisoma. Juk važinėti reikia interesantams, tai nepatogu, o ypač kaimo žmonėms. Blogai, kai iš rajono centro iškraustomos svarbios įstaigos. Bet dejonės jau, matyt, nebepadės, niekas nieko atgal nebegrąžins.

Taigi prie buvusios prokuratūros aikštelės stovėjo ir tebestovi ženklas „Rezervuota“. Jis tikriausiai liko dar nuo tada, kai automobilius čia statydavosi prokuratūros darbuotojai. Dabar jų nebėra, tad ir šio ženklo, manau, čia nebeturėtų būti. Smulkmena? Aišku, kad taip. Bet jei, kaip sakiau, padarytume mieste ženklų reviziją, tai, ko gero, perteklinių rastume ir daugiau.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite