Prienai
BC Šiauliai nuotr.
Reporteris Monika Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

„Betsafe-LKL“ trečiadienio rungtynėse „Šiaulių“ (4/9) krepšininkai pasiekė įtikinamą pergalę. Nuo pirmųjų minučių aktyviai rungtynes pradėję Antano Sireikos auklėtiniai 95:86 (28:17, 28:25, 15:24, 24:20) šventė pergalę prieš Prienų „Cbet“ ekipą (6/11), kuriai dėl patirtų traumų negalėjo padėti Egidijus Dimša bei Marquisas Wrightas.

Iškovoję ketvirtąją pergalę šiauliečiai „Betsafe-LKL“ turnyrinėje lentelėje kyla į aštuntąją vietą.

„Šiaulių“ komandą į pergalę vedė ekipos legionieriai. Rezultatyviausią šio „Betsafe-LKL“ sezono mačą sužaidė Andy Van Vlietas. Puolėjas pelnė 24 taškus ir surinko 27 naudingumo balus. Jam puikiai talkino Elvaras Maras Fridrikssonas, kuris rungtynes baigė sąskaitoje turėdamas 16 taškų bei 6 rezultatyvius perdavimus.

Gerą Šiaulių krepšininkų žaidimą lėmė puikus nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilusių žaidėjų įsitraukimas, išprovokuotos varžovų klaidos bei pelnyti taškai po jų.

Antrajame kėlinyje Andy Van Vlieto ir Elvaro Fridrikssono vedami „Šiaulių“ krepšininkai dar labiau padidino savo pranašumą. Vienu metu šeimininkai buvo įgiję 19 taškų persvarą, tačiau kėlinio pabaigoje 7:0 spurtą surengę „Cbet“ žaidėjai atsilikimą sumažino.

Pasiabaigus antrajam kėliniui A.Sireikos auklėtiniai į pertrauką išėjo užtikrinti (56:42).

Po pertraukos Manto Šerniaus vadovaujami Prienų krepšininkai kilo į šturmą. Trečia kėlinį „Cbet“ laimėjo – 24:15, o prieš prasidedant paskutiniam rungtynių ketvirčiui šeimininkams buvo likęs 11 taškų pranašumas (71:66).

Ketvirtajame kėlinyje svečiai sumažino atsilikimą iki minimumo (79:78), tačiau lemiamu momentu šeimininkai nepaleido visų rungtynių metu kurto pranašumo ir šventė ketvirtąją pergalę šiame „Betsafe-LKL“ sezone.

„Šiauliai“: A.Van Vlietas 24, E.Fridrikssonas 16, D.Krestininas ir A.Urbutis po 11.

„Cbet“: M.Sušinskas ir D.Domarkas po 19, E.Tubutis 12, S.Jarumbauskas 10.