FotoLady R Photograph nuotraukos
Angle down Atgal

Perskaitytas „Suvalkietis“ atgyja antram gyvenimui

Besaikis popieriaus ir plastiko vartojimas išlieka viena opiausių ekologinių problemų. Kiekvieną minutę pasaulyje yra sunaudojama maždaug milijonas plastikinių maišelių, o jiems suirti prireikia 100–500 metų. Atlikti tyrimai rodo, kad iki 2050 metų pasaulio vandenyse plastiko atliekų bus daugiau nei žuvų.

Mūsų visuomenė pamažu tampa vis sąmoningesnė – prekybos centruose dažnai jau galima išvysti pirkėjų, kurie prekes deda į savo iš namų atsineštus maišelius, tebūnie ne medžiaginius, bet, tikėtina, naudojamus ne vieną kartą. Vis dėlto gamtą tausojantys sprendimai priimami nedažnai, o ir idėjų, kaip tai padaryti, trūksta.

Popieriaus žala kiek mažesnė, jis yra lengvai perdirbamas, tačiau būtent ši medžiaga naudojama daugumai produktų pakuoti, o tai lemia didelio šių atliekų kiekio susidarymą. „Suvalkietis“, būdamas neabejingas ekologijai, jungiasi prie visoje šalyje vykdomos iniciatyvos prikelti senus laikraščius antram gyvenimui, panaudojant juos kaip dovanų ir gėlių pakavimo popierių.

Prie šios prasmingos akcijos prisidėjo sutikdamas bendradarbiauti ir vienas sėkmingiausių miesto gėlių salonų „Ilonos gėlių studija“, kur, klientams pageidaujant, dovanų ir gėlių pakavimui bus naudojami jau perskaityti „Suvalkiečio“ laikraščiai. Nors tokie įvyniojimai neįprasti mūsų akiai – daugelis esame įpratę dovanas ir gėles matyti gražiai žėrinčiuose popieriuose – tai, kas netradiciška, ilgainiui gali tapti netgi madinga. Iš tiesų, „Ilonos gėlių studijos“ auksarankėms pabandžius panaudoti laikraštį, rezultatai buvo džiuginantys. Apsilankę šioje studijoje prie gamtos tausojimo prisidėsite ir jūs!

Suvalkiečio“ redakcija

FotoLady R Photograph nuotraukos

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite